ZVTV dáva šancu novým tváram

· Čas čítania: 1 min.
Obrázok: ZVTV

Trúfate si vystupovať pred kamerou a radi by ste sa zviditeľnili? Využite možnosť zúčastniť sa na tvorbe nového nezávislého audiovizuálneho formátu ZVTV. Do nášho redaktorského a moderátorského tímu sa teraz môžu pridať ďalší členovia. Vzhľadom na už existujúce zloženie tímu uprednostníme seriózne pôsobiacich mladých mužov (tridsiatnikov či štyridsiatnikov) s mikrofonickým hlasom. Predchádzajúce skúsenosti pred kamerou nie sú nevyhnutné, ponúkame zaškolenie. Na starosti budete mať čítanie spravodajstva a moderovanie rozhovorov s osobnosťami verejného života. V tejto chvíli ide o externú spoluprácu, len v určitých časoch, v našom bratislavskom štúdiu. ZVTV začne svoju činnosť v priebehu augusta.

V prípade seriózneho záujmu pošlite váš životopis, motivačný list a aktuálnu fotografiu na mailovú adresu [email protected].

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár