Agresívna LGBT propaganda na stránke noizz.sk

· Čas čítania: 2 min.
Mainstreamové médiá pomerne často deklarujú, ako u nás utláčame či diskriminujeme sexuálne menšiny. Taktiež sa snažia tvrdiť, že žiadna LGBTI či LGBTQ propaganda neexistuje. Ak však chcete vidieť vzorovú ukážku práve takejto propagandy, skúste navštíviť noizz.sk, dcérsku stránku portálu aktuality.sk. To, aké zvrátenosti propagujú liberáli a aký morálny úpadok je pre nich normou, si na nej môžete pozrieť po zadaní hesla LGBT vo vyhľadávaní článkov.
Aktuality vlastní nadnárodná mediálna korporácia Ringier Axel Springer. Ringier sa priamo podieľa na PR slovenských liberálov a masovo podporil tzv. pochody Za slušné Slovensko, ktorých úlohou je destabilizácia a majdanizácia spoločnosti s cieľom povalenia legitímne zvolenej vlády. Ringier vytvoril jednostranný a do očí bijúci liberálny portál po ekonomickej (voľný trh, propaganda EÚ a NATO), aj po kultúrnej stránke (propaganda LGBT, individualizmu, konzumizmu, amerikanizmu).
Taký pestrý výber absurdít ste ešte nevideli. Vyberme len niekoľko titulkov zo stránky noizz.sk: Jediný svojho druhu. V spolupráci s PornHub vznikol unikátny LGBT vizuál; Francúzi chcú podporiť rodičov rovnakého pohlavia. Plánujú odstrániť pojmy matka a otec; Bratislavský podnik zakázal zákazníčkam bozk na líce, situácia rozpútala nahnevané reakcie; Krátky animovaný film o láske dvoch mužov dojíma ľudí po celom svete; Hrdí rodičia prišli podporiť svoje deti na oslavy LGBTI komunity; Spisovateľka Daniela Slávik: Nemôžeme sa tváriť, že inakosť neexistuje; Aktivisti LGBTI bojujú za pohlavie X: Možnosť pre ľudí, ktorí sa necítia byť ženou, ani mužom; Knihy o LGBTQ ľuďoch, ktoré ťa donútia zamyslieť sa nad životom; 13 celebrít, ktoré si zamilovala LGBT komunita: Kto patrí medzi najväčšie gay ikony?; Dvojitý život: Budhistický mních sa vo voľnom čase mení na make-up artistu…
Autor: Ondrej Červeník
Mesačník Zem&Vek si môžete predplatiť na:
ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár