Arcibiskup B. Bober presadzuje masové očkovanie

Košický arcibiskup B. Bober presadzuje v jednote s premiérom Matovičom masové očkovanie novou, riadne nevyskúšanou mRNA vakcínou. Obaja chladnokrvne bojkotujú naliehavé varovanie najväčších svetových špecialistov v oblasti imunológie a virológie aj fakt, že farmaceutické firmy sa domohli zrušenia akejkoľvek zodpovednosti za poškodenie zdravia či smrť.

Citácia arcib. Bober: “Už skoro rok žijeme náročný čas COVID pandémie. Je to čas skúšky pre celú Našu spoločnosť, ba i pre celé ľudstvo. V modlitbe denne myslím na všetkých chorých a trpiacich …”

Komentár: Ťažko chorí a veľmi trpiaci sú aj tí, ktorí prijali mRNA vakcínu a spôsobili si tak nezvratné poruchy. Niektorí z nich dokonca aj zomreli.

Citácia arcib. Bober: “Verím a dúfam, že hlavne vďaka očkovaniu, ktoré odporúča aj Vatikán aj samotný Pápež František, náročná covidová doba už skoro pominie. A potom sa už veľmi teším na osobné stretnutie s našimi veriacimi a kňazmi a aj na spoločné slávením Eucharistie pri našich tradičných púťach.”

Komentár: Arcib. Bober tvrdí, že sa teší na osobné stretnutie s veriacimi a kňazmi, ale dáva podmienku, aby títo kňazi a veriaci najprv prijali nebezpečnú vakcínu. Najhoršie však je, že tu nejde len o stratu fyzického života, ale aj o stratu večného života, a to je mimoriadne vážna vec. Je potrebné varovať všetky úprimných katolíkov, aby sa nenechali oklamať arcibiskupom Boberom a ani pápežom Bergogliom.

Reklama typu “Vakcína je nádej”

Komentár: Vakcína je skutočne nádej, ale jedine tak pre Billa Gatesa.

Na záver povzbudzujem arcib. Bobera k pokániu, kým je čas. Nech sa verejne ospravedlní za zločineckú propagáciu vakcín. Nech naopak teraz, v súlade so skutočnými odborníkmi aj s Božím slovom, pred fatálne nebezpečnou vakcináciou verejnosť varuje! Tým sa stane príkladom cirkvi i národu a skutočným hrdinom.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

+ Eliáš, Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu;  16.02.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply