Bratislavský Deep State

Tagged With: , , , , 1 Comment

Deep State USA (hlboký štát) významne mocensky ovplyvňuje a ovláda cez svoje hlboké a skryté štruktúry obe vo voľbách sa striedajúce frakcie amerického kongresu (lobing, korupcia): Liberálnych demokratov a republikánov. Neo liberáli verzus neokonzervatívci.

Čo je slovenský, respektíve bratislavský deep state? Bratislavocentrizmus (centrum vládnej moci) okrem iného nariaďuje ostatnému Slovensku, čo si má myslieť, aké hodnoty má vyznávať a ako sa má správať… Cez médiá…

V Bratislave sídlia aj všetky najvýznamnejšie printové, rozhlasové a televízne médiá… aj „bratislavská kaviareň“. Je zastúpená v STV (Havranova „večera“). A najmä slabučká, mentálne a intelektovo chudobná „verejnoprávna“ RTVS, a s ňou oligarchokratické denníky N a SME, Hríbov Týždeň, a to v priamom vlastníctve oligarchie a oligarchokracie, infiltrovanej do prostredia partokracie vládnych strán a parlamentu…

Kvalita a úroveň „verejnoprávnej“ ako prvej vedomie tvoriacej a mienkotvornej mediálnej inštitúcie, je vždy a všade zrkadlom a obrazom mentálnych, intelektových a duchovných kvalít štátu a jeho štátotvorného národa.

Porovnajte RTVS (dva programy) a ČT (…päť úžasných verejnoprávnych programov…). Strašiť čechoslovakizmom a čechoslovakistickým „deep state“ (ako v tomto článku) je anachronizmus:
https://www.hlavnespravy.sk/stefan-paulov-slovensky-deep-state-ceskoslovensky-kubo/1514532

Venujme sa sami sebe: Uniká nám množstvo vecí a nesplnených úloh, veľkých ako dom ale aj zdanlivo zanedbateľných maličkostí…

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Juraj Režo
One Response to "Bratislavský Deep State"

Pridaj komentár

  & Časopis