Bývalá odborníčka WHO: Ľudia boli oklamaní. Skorumpovaná je veda, médiá, celý systém

Dr. Astrid Stuckelbergerovú, PhD. pre nórsky magazín Hemali.no povedala: „Nie som prorok, len vedou vysvetľujem klamstvá, korupciu, propagandu… A škody, ktoré vakcíny spôsobujú“.

Odborníčka pre verejné zdravotníctvo a vedu doktorka Astrid Stuckelbergerová má za sebou 30 rokov praxe vo výskume. V rokoch 2009-13 pracovala pre Svetovú zdravotnícku organizáciu (WHO), pričom jej špecializáciou bola pandémia. Vydala 180 publikácií a 12 kníh.

Z rozhovoru vyplynulo, že “žiadna pandémia nie je – ide o korupciu a podvádzanie s výskumom – existuje rekordný počet úmrtí v dôsledku vakcín – WHO funguje ako spoločnosť, kde sú členské štáty dcérskymi spoločnosťami”.

Stuckelbergerová pre magazín povedala, že sa najviac obáva “vakcíny” proti Covidu-19. Nie je to vakcína, ale biotechnologický a syntetický experiment s genetickými modifikáciami (GMO). Výrobcovia neinformujú o jej obsahu. Za najnebezpečnejšie považuje skutočnosť, že “vakcína” spúšťa infekciu. Problém nevidí v spike proteíne, ale v graféne, ktorý vakcína obsahuje. Má to smrteľné následky a relevantné štatistiky potvrdzujú jej slová.

V roku 2016 nastala vo WHO zmena, vysvetľuje Astrid. “Bolo to zvláštne. Mimovládne organizácie ako napríklad GAVI (Globálna aliancia pre očkovanie) vedená Billom Gatesom sa fondom pripojila k Svetovej zdravotníckej organizácii. WHO odvtedy nie je tou istou organizáciou, ako bola. Zmenila sa na nový typ medzinárodnej organizácie. GAVI získala čoraz väčší vplyv. Má totálnu imunitu, dokonca väčšiu ako diplomati v OSN. GAVI si môže robiť, čo chce bez toho, aby niesla následky. Polícia sa môže len prizerať,” povedala.

Cieľom GAVI je akčný plán pre očkovanie na roky 2012-2020. Jej zakladateľom je Bill Gates. Aliancia mala osem rokov, všetko vo svojich rukách.

“GAVI, Svetová banka a WHO uzavreli zmluvu s názvom IFFM: International Facility Finance for Immunization. Naše krajiny, naši ľudia platia WHO, Svetovej banke a GAVI za vykonávanie svojich programov pre imunizáciu s cieľom zaočkovať celú populáciu. Podľa plánu GAVI je zaočkovanosť hlavným cieľom do roku 2020. To by však nepodarilo, keby nevypukla pandémia. Tá bola jednoznačne plánovaná,” myslí si Astrid.

Dokumenty, ktoré to dosvedčujú máme rovno pred nosom a každý, kto ich analyzuje vidí, že médiá sú platené nadnárodnými „spoločnosťami“, ktoré nazýva medzinárodnými pirátmi. Médiá ovládajú vlády. Mali by sa osamostatniť a priblížiť ľuďom slobodné informácie.

“Profesor John Ioannidis zo Stanfordskej univerzity tromi článkami ukázal, že úmrtnosť v roku 2020 nebola vyššia v porovnaní s inými rokmi. Je to klamstvo. Ž​iadna pandémia nebola. WHO priznáva, že úmrtnosť nie je vyššia, napriek tomu nevyhlásili jej koniec,” hovorí.

“Mne na Univerzite v Ženeve a Lausanne zastavili všetky kurzy. Stála som pred súdom, útočia na mňa. Chcú mi odobrať lekársku licenciu, snažia sa dokázať, že klamem. Týka sa to všetkých výskumníkov, ktorí tvrdia to isté. Niekoľko lekárov ako ja varuje pred smrteľnými následkami očkovania. Pre profesionálov je nebezpečné o tom hovoriť,” priznáva otvorene.

“Vo vakcínach našli grafén, parazity, kovy… Preto by sme mali zastaviť očkovanie a zakázať všetky injekcie. Tí, ktorí pokračujú, by mali byť trestne stíhaní. Úmrtnosť a vedľajšie účinky, ktoré sú hlásené, tvoria len 1-10% skutočnosti. Koncom októbra európska EudraVigilance vykazovala 29 000 úmrtí v dôsledku vakcín, no môže to byť až 290 000. Nie je to možné zistiť, lebo pitvy sa nerobia. Vo vede je veľa klamstiev a podvodov. PCR test je jedným z príkladov. Lekár ho nemôže použiť na diagnostiku. Lekári sú platení za tvrdenia, že úmrtia sú spôsobené Covidom-19 na základe PCR metódy, ktorá nefunguje. Veľmi často sa to deje bez pitvy. Uvádzajú, že smrť je spôsobená Covidom-19, aj keď nie je,” tvrdí.

“Z údajov z VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System) vidíme čoraz väčšiu koreláciu medzi smrťou a očkovaním. V Spojených štátoch amerických je hlásených 17 000 úmrtí v dôsledku očkovania, vrátane detí a bábätiek. Nie je etické pokračovať. Počet úmrtí v USA je trikrát vyšší ako počet úmrtí po všetkých vakcínach za posledných 35 rokov. Toto sú oficiálne čísla bez klinického výskumu alebo overenia. Výskum nie je ukončený, ale očkovanie pokračuje. Je to hrozné, naozaj trestné,” popisuje rozcítene.

Na otázku koľko vakcín je plánovaných pre jednotlivca odpovedá: “Chcú podať osem dávok, kúpili osem dávok.”

“Žiadna pandémia nebola. Bola to pandémia PCR, propagandy a strachu… Je tu masívna korupcia a konflikty záujmov. Skorumpovaná je aj veda a médiá, skorumpovaný je celý systém. Profesionáli sú kupovaní s majetkovými účasťami vo vakcínových spoločnostiach. Pripravovali to posledných 20 rokov. Priemysel ovláda médiá, lekárov… Klamstvá pochádzajú z univerzít, ktoré hovoria „poznáme vedu“. Švajčiarske univerzity predávajú Pfizer a Modernu,” uzatvára doktorka Stuckelbergerová.

Video: 

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:

1./ Tidligere WHO forsker fra Norge: Der er ingen pandemi, kun løgne og fusk! https://hemali.no, 18.11.2021

2./ Tidligere WHO forsker fra Norge: Der er ingen pandemi, kun løgne og fusk! www.danmarksfriefjernsyn.dk, 25.11.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply