Česká lekárka Tomková: “Okamžite rúška dole! Nosíte na tvárach prilepené Petriho misky!”

zdroj : Screenshot Youtube

Významná česká dermatologička MUDr. Alice Tomková už to nemohla vydržať a na plné ústa povedala: “Rúška šité doma nemôžu zabrániť žiadnym vírusom, aby nimi prešli. Je to ako by ľudia nosili na tvárach Petriho misky. Médiá zmanipulovali nielen verejnosť, ale aj lekárov. Kvôli hystérii koronavírusu umrelo mnoho ľudí na iné choroby. Bojím sa, že deti v septembri opäť nepôjdu do školy. ”

Petriho miska sa používa v mikrobiológii, mykológii a rastlinných biotechnológiách ku kultivácii mikrobiálnych, hubových alebo rastlinných kultúr.

“Lekári podľahli tlaku médií, prestali používať rozum a hodili za hlavu, čo sa naučili v škole. Médiá spracovali aj lekársku verejnosť. Tou hystériou, ktorá bola spustená, sa zanedbali strašné veci, ktoré budú mať následky, ” hovorí Tomková v rozhovore so Stanislavom Novotným pre Slobodný vysielač (v relácii Na prahu zmien).

Príčinou podivného prístupu lekárov mohol byť aj strach zo straty zamestnania. Zo sveta je známych mnoho prípadov, keď lekári prišli o prácu, pretože sa vzopreli oficiálnej verzii.

Rozhovor s Alicou Tomkovou o hystérii ohľadom koronavírusu si môžete vypočuť tu:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

 

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply