Excelentná starostlivosť o zdravých ľudí v našich nemocniciach

· Čas čítania: 3 min.

Do redakcie nám telefonoval 65-ročný muž z Košíc, ktorý pracuje v bezpečnostnej službe. Pred 2 týždňami absolvoval kvôli návšteve lekára v nemocnici RT-PCR test na COVID-19.

Výsledok testu bol pozitívny a lekár mu oznámil, že musí byť hospitalizovaný. Keď sa pýtal, z akého dôvodu, nakoľko mu nič nebolo, dostal odpoveď, že je to nariadenie a nemocnica ho musí rešpektovať. Súhlasil, lebo nie je typ človeka, ktorý by protirečil lekárom. Bol prijatý v Univerzitnej nemocnici Louisa Pasteura na Rastislavovej ulici v Košiciach.

Celý život športuje a je vo vynikajúcej fyzickej kondícii. Rád navštevuje posilňovňu, keď to nie je možné, každý deň ráno hodinu a pol beháva na domácom kardio trenažéri. Počíta si spálené kalórie, zdravo sa stravuje a dlhodobo si udržuje štíhlu postavu.

Nemocnicu si veľmi pochvaľoval. Nízkokalorická strava, na ktorú sa spolupacienti sťažovali mu dokonale vyhovovala. Ale vráťme sa k podstate.

Úplne zdravý človek, bez príznakov choroby, bol hospitalizovaný iba na základe výsledku testu. Nemal žiadne symptómy, kašeľ, bolesti, ani teplotu. Zdá sa, akoby sa naše zdravotníctvo snažilo získať pacienta silou-mocou. Ale iba „covidového“.

Počas pobytu v nemocnici mu niekoľkokrát denne merali telesnú teplotu, mal stabilne 36,7 stupňa. Ráno dostával vitamíny v tabletovej forme, trikrát denne infúziu vitamínov do žily. Poslali ho na diagnostiku počítačovým tomografom, tzv. „cétečko“, na ktoré iní pacienti, aj vo vážnom stave čakajú mesiace. Podstúpil rôzne vyšetrenia. Snažili sa uňho objaviť nejaké ťažkosti. Bezvýsledne. Bol kompletne zdravý. Oznámili mu, že má vynikajúcu imunitu a hodnoty vyšetrenia krvi ako bábätko.

V terapii pokračovali sedem dní. Dostával kyslík cez nosovo-ústnu masku, ktorú si občasne prikladal k tvári, po niekoľkých dňoch mu v nej znížili koncentráciu kyslíka. Pravidelne mu monitorovali saturáciu krvi, ktorú mal v rámci normy.

Po týždňovom wellness pobyte v štátnom zariadení a následnom negatívnom teste bol z nemocnice prepustený.

Niekoľkokrát zdôraznil, že sa v nemocnici cítil výborne, personál sa oňho ukážkovo staral a týmto telefonátom by nikomu nechcel uškodiť. On dostal 100% lekársku starostlivosť.

Ale čo ostatní, ktorí nemali marketingovo propagovaný covid? Pred niekoľkými mesiacmi boli aj ťažko chorí pacienti z nemocníc prepustení do domáceho ošetrenia, aby uvoľnili miesto covidovým pacientom. Mnohí sa dodnes nedostali k potrebnej lekárskej starostlivosti. Pacientom boli odložené zákroky, vyšetrenia a operácie. Množstvo ľudí na to doplatilo životom.

Na základe nesprávne vykonávaných PCR testov identifikujeme falošne „chorých“ a ešte ich aj posielame do nemocníc.

Koľko takých prípadov máme na Slovensku? Komu vyhovuje hospitalizácia zdravých? Nemocnice sú spokojné, lebo dostávajú za covidových pacientov príplatky a vláda môže „preplnenými“ nemocnicami odôvodňovať zavedené opatrenia.

V zime sme uverejnili informáciu o hospitalizácii ľudí s podozrením na covid alebo ľahkých prípadov, ktoré by sa doma vyliečili paralenom a čajom. Reportáž odvysielala TV Markíza, písali sme o nej: tu.

Prechádzame do ďalšieho levelu. Nemocnice dnes hospitalizujú úplne zdravých ľudí v TOP zdravotnom stave. Dokedy ešte?

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár