Genocída slovenského národa

Genocída – nepremlčateľný trestný čin

Pred niekoľkými dňami bol publikovaný preprint článku s pomerne komplikovaným názvom „Innate immune suppression by SARS-CoV-2 mRNA vaccinations: The role of G-quadruplexes, exosomes, and MicroRNAs“.

Článok má takéto „vyznačenia“ :

▪︎mRNA vakcíny podporujú trvalú (neustálu) syntézu SARS-CoV-2 spike proteínu

▪︎Spike proteín je neurotoxický a narúša reparačné mechanizmy opravy DNA

▪︎Supresia syntézy interferónov typu I spôsobuje poruchy prirodzenej imunity

▪︎mRNA vakcíny potenciálne spôsobujú zvýšené riziko infekcií a nádorových ochorení

▪︎Tzv. optimalizácia kodónov (použitá pri syntéze mRNA vakcín) dala vznik tzv. G-rich (na bázy G bohatej) mRNA, čo môže mať nepredvídateľné komplexné biologické efekty.

Článok v preprintovom stave má 98 strán a 231 citácií. Autori svoje tvrdenia určite nestavali na vode. Samotné tvrdenia sú také závažné, že je možné postaviť autorov vakcíny, predajcov a ich posluhovačov pred trestný súd a súdiť za dokonaný trestný čin genocídy a prebiehajúci pokus o genocídu ľudstva. Aby bolo jasné, koho mám na mysli napr. ako posluhovača, spomeniem nemenovaného ministra, ktorý sa verejne vyjadril, že urobí to, čo odporučí firma vyrábajúca mRNA vakcínu. V tomto duchu doslova naplnil latinský význam slova minister, ktoré je odvodené zo slova minus (nižší, menší): nižší služobník, sluha, pomocník, vykonávateľ, posluhovač. Pôvodný sluha ľudu sa zmenil na posluhovača firmy. Ono to s tou genocídou je na Slovensku rozrobené už dlho. Píšem o Slovensku, tu som sa narodil, tu žijem a tu chcem byť pochovaný. Cítim sa byť Slovák a Slovan.

Ak si spomeniete, tak hystéria okolo „plandémie“ vypukla na Slovensku už v marci 2020. Verchuška uzavrela štát a… nič sa nedialo. Za osem mesiacov (marec-október) zomrelo „na COVID“ do 100 ľudí. Každý človek je jedinečným jedincom, každý je stvorený Bohom. Ale na chrípku zomieralo tiež hodne ľudí a, obrazne povedané, ani pes neštekol. Nejdeme spochybňovať dané diagnózy, nech sú tak ako sú. Ale fenomenálny nárast úmrtí nastal až po niekoľkých vlnách násilného hromadného testovania obyvateľstva. Počet úmrtí dosiahol vyše 12 000. Tento akt napĺňa skutkovú podstatu trestného činu genocídy obyvateľstva, konkrétne:

1. Zabitia.
2. Spôsobenie vážneho telesného poškodenia, resp. telesnej poruchy.
3. Úmyselné vytvorenie takých podmienok, ktoré spôsobia úplné alebo čiastočné zničenie, či poškodenie obyvateľov (Slovenska).

Ak si všimnete, tak bod iii) genocídy je „plynulým“ prechodom do masívneho, nátlakového očkovania obyvateľov Slovenska. Samotné očkovanie neposkytlo ani jeden veľkohubo propagovaný prvok „ochrany“ pred infekciou SARS-CoV-2. Ba práve naopak. Primárne následky poškodenia zdravia (aj s následkom smrti) sú veľké, o strednedobých sa (bohužiaľ) dozvieme najskôr po uplynutí 5 rokov.

Zodpovední – Mené, mené, tékel! Pomni človeče, len to čo si zasial, budeš aj žať.

 

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

 

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár