Hlina chce, aby každý člen KDH presvedčil 15 ľudí. Bilbordy vraj netreba

· Čas čítania: 1 min.

„Mobilizácia v KDH neprebehla, lebo KDH je predsa večné a KDH v parlamente bude. Prebehla u iných strán, u SaS a OĽaNO. My to jasne vyhodnocujeme a tentokrát prebehne vnútorná aj vonkajšia mobilizácia KDH,“ povedal predseda strany Alojz Hlina v diskusii na Tablet.tv. Snažil sa tak zdôvodniť jej mizerné preferencie. „Vnútorná mobilizácia je postavená na tom, že KDH má okolo 10.000 členov. Keby každý z nich presvedčil 15 ľudí, tak sme v parlamente a nepotrebujeme ani jediný billboard či leták. A budeme čakať, že aj vonkajší svet uzná dôležitosť KDH pre systém parlamentnej demokracie,“ pokračoval. Prajeme mu veľa zdaru.

Zdroj: TASR

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár