INTERVIEW S TIBOROM GAŠPAROM

Foto: Zem&Vek

Včera bol deň plný zaujímavých stretnutí. Doobeda sme sa oboznámili so spisom v centrále NAKA a navrhli vypočuť “znalcov ad hoc” pani Plichtovú aj pána Szaba a možnosť klásť im otázky. Pokiaľ by naše návrhy boli zamietnuté, ja a môj právny zástupca JUDr. Hlbočan navrhujeme zastavenie trestného stíhania za môj článok, pretože skutok nie je trestným činom (okrem množstva dôkazov sme dokladali aj rozhodnutie Najvyššieho súdu, že protiextémistické novely trestného zákona sú v rozpore s Ústavou SR).

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Poobede som pracoval na interview s generálom Tiborom Gašparom, bývalým prezidentom PZ SR.

Máme zaujímavé témy:

*Okolnosti ohľadne absolútne neprimeraného zásahu kukláčov v našom dome kvôli článku s citáciami národných dejateľov

*Vražda Kuciaka a Kušnírovej

*Vorobjov, Rejda a spis Gorila

*Nástenkový tender a predaj emisií

*Krajmer, Lipšic, Valko

 *”Utajený svedok” Peter Tóth 

*Bödörovci

*Čaputová a Kiska

*Mimovládny segment a štát v štáte

*Absurdnosti vyšetrovacích procesov a vynášanie informácií

*Admini ZOMRI (Valovič, Podhradský, Gallo) a šírenie nenávisti na školách

*Migrácia

*Médiá a sloboda slova

Náš dialóg trval bezmála 4 hodiny – našim pravidlom je ponúkať nezdeformovaný a maximálny priestor pre respondentove názory a argumentáciu.

Interview vyjde v novembrovom čísle Z&V.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply