Juliana Assangea mučia psychotropnými drogami

Foto: globalresearch.ca

Karen Kwiatkowski, plukovníčka americkej misie v Afganistane vo výslužbe napísala v článku pre stránku Lewa Rockwella, že k Julianovi Assangeovi sa väznitelia správajú rovnako ako k zajatým osobám, podozrivým z terorizmu vo Väznici jej výsosti v  Belmarshi. Assangea vypočúvajú FBI, Pentagon, a CIA. Kwiatkowski napísal: ” Vypočúvanie nie je správne slovo. Presnejšie by som povedal, že naňho nasadili doktorov, ktorí sa starajú o to, aby zaručene získali odpovede. Je do toho zapojená aj Chemická Gina. Bolo nám povedané, že naňho použila BZ (3-quinuclidinyl benzilate).” Je to silná droga, ktorá spôsobuje halucinácie. “Vojaci, ktorým ju podali, si neskôr pamätajú iba útržky. Pod vplyvom drogy majú problém pochopiť, čo je skutočnosť, mnohí prepadnú stiesneniu, agresivite či terorizovaniu,” napísali noviny New Yorker. ” Efekt trvá niekoľko dní a osoba, ktorá túto drogu požíva, vidí trpaslíkov ako hrajú baseball či miznúce predmety.” Zabudnite na obmedzenia. Vláda USA porušuje domáce a medzinárodné zákony. Za normálnych okolností by sa to riešilo pred haagskym tribunálom. Niektorí členovia Kongresu žiadajú jeho popravu, niektoré médiá zas, aby do Londýna CIA vyslala komando, ktoré ho zavraždí. Americká propaganda a vymývanie mozgov sa podobajú praktikám nacistického Nemecka.

Another Day in the Empire.

https://www.globalresearch.ca/julian-assange-tortured-psychotropic-drug/5676921

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply