Matovič vyslovil ambíciu prekonať Hitlerovu NSDAP, médiá a prokurátor Honz mlčia

· Čas čítania: 2 min.
Zdroj foto: Pravda

Kým NAKA v spolupráci so špeciálnou prokuratúrou na čele s Tomášom Honzom, mimovládkami a médiami mainstreamu robia absurdný hon na čarodejnice kvôli stotožňovaniu sa s výrokmi štúrovcov alebo číselnej kombinácii darov, premiér SR sa pred televíznymi kamerami zdôveruje so svojimi hitlerovskými ambíciami. Na otázku o jeho predstave o rozsahu členskej základne politickej strany OĽANO odpovedá:
„Ambíciu máme milióny, jakože, lebo myslím, že NSDAP bola najväčšia politická strana a keď akože kvalita politickej strany sa meria podľa počtu členov, tak oni mali myslím, že 25 miliónov, takže tú ambíciu máme prekonať to NSDAP v tejto veci.“

Okrem toho, že toto samotné vyjadrenie vytvára veľmi vážne podozrenie o duševnom stave Matoviča, je tu zásadný problém so zákonom a v tejto veci by mal prekonať sám seba v prvom rade generálny prokurátor, kriminálna agentúra, médiá a mimovládne organizácie. Tí všetci dostali jednoznačný signál, kto na Slovensku reálne propaguje fašizmus, fašistické strany a ideológiu. Mať za vzor nacistickú stranu, verejne ju propagovať, porovnávať sa s ňou a snažiť sa ju v akomkoľvek smere prekonať, sú slová, ktoré musia Matoviča medzinárodne diskvalifikovať a rozprúdiť vážnu spoločenskú diskusiu o reálnom význame a pôsobení protiextémistického oddelenia NAKA a jej selektívnom ideologickom ťažení proti iným názorom. Týmto ďalším z Matovičových prejavov je vážnosť významu funkcie premiéra SR opäť výrazne devalvovaná a vrhá mimoriadne zlé svetlo na reputáciu SR vo svete.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

Pridaj komentár