Minister školstva Branislav Gröhling: “Deti, ktorým rodičia nedajú rúško, budú musieť odísť zo školy!”

Zdroj: cas.sk

Minister za SaS Branislav Gröhling sa pred začiatkom nového školského roka vyjadril: “Ja by som to dieťa zobral, že nech rodič ide s ním preč, ak nechce dodržiavať nastavené pravidlá. A on nech si potom vysporiada ostatné veci, keď bude dieťa vynechávať školu, lebo na nenosenie rúšok nie je žiadny reálny vedecký dôvod.”

“Myslím, že očkovanie pre deti, ktoré pôjdu do školy, by malo byť dobrovoľné. To je taký zásah, o ktorom by mali rozhodnúť rodičia,” odpovedal na otázku, či v prípade, že svet nájde vakcínu na covid-19, by malo byť podmienkou pobytu detí na škole aj očkovanie proti koronavírusu.

No nezabudol upozorniť, že rúška možno budú musieť zostať v školách zavedené aj naďalej. Závisí to vraj od epidemiologickej situácie.

O otvorení školského roka, o “hoaxoch” o rúškach a reformách v školstve sa vyjadril v tomto videu:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply