Pokroky LGBTI už vedú k čistým absurditám

· Čas čítania: 4 min.
Prirodzená sexualita medzi mužom a ženou sa pod vplyvom neomarxistickej ideológie dostáva stále viac do úzadia. Postupne sa ospravedlňujú a legalizujú čoraz väčšie a väčšie zvrátenosti.
Pre tých, ktorí ešte prechovávajú úctu k zdravému rozumu, je tento proces miestami až extrémne komický, zväčša však smutný, a zrejme nikto sa neodváži predpovedať, v akom bode sa zastaví a kedy požerie sám seba. Ak však máte dostatočne bohatú fantáziu a schopnosť čítať medzi riadkami, budete schopní vypozorovať trendy už z nasledovných príkladov. Po ich vstrebaní začnete pozerať aj na homosexuálov, ktorí svoje pôvodné požiadavky na vytvorenie legislatívneho rámca uznávajúceho ich zväzky a poskytujúceho ich ochranu rozšírili v priebehu pár rokov na adopcie detí, ako na starých dobrých konzervatívcov.
Na začiatku roka 2015 uzatvorilo trio gejov v Thajsku manželský zväzok. Urobilo tak symbolicky na sviatok sv. Valentína. Z opačného konca uchopila problematiku fitness inštruktorka Laura Mesi z Talianska v roku 2017. Zredukovala počet novomanželov na číslo jeden. Ako správne tušíte – vzala si samu seba. Ďalšia absurdita par excellence pochádza z USA. Tamojší mechanik Paul, toho
času 46-ročný muž, sa v roku 2015 definitívne odpútal nielen od spoločenských konvencií, ale aj od biologických zákonitostí, a našiel svoju pravú identitu. V skutočnosti má 6 rokov a je dievčatkom. Predtým však opustil svoju manželku a 7 detí. V USA ešte chvíľu pobudneme. Miestne noviny tam publikovali príbeh o tom, ako sa z matky a jej syna stáva otec a jeho dcéra. Nerozumiete? Je to prosté: pre operáciu na zmenu pohlavia sa približne v rovnakom čase rozhodla štyridsiatnička Erica a jej syn Corey. Mimochodom, viete, kto je Kaci Sullivan? Prvý muž, ktorý porodil dieťa, a to vo svojich 30 rokoch. Keď mal 25, porodil prvé, ale toho času bol ešte ženou.
Osobitným prípadom je univerzitné prostredie presiaknuté politickou korektnosťou. Nájdete v ňom tzv. unisex záchody či záchody pre tretie pohlavie (pre neznalých: pohlaví je aktuálne okolo 70, a nie dve). Ako profesor môžete dostať okamžitú výpoveď, lebo odmietnete volať transgendrového študenta správnym zámenom a diplomovú prácu môžete písať na tému Gendrová analýza seriálu Simpsonovci. Ťaženiu transsexuálov sa nevyhol ani šport. Čerstvou oporou ženského hádzanárskeho národného tímu z Austrálie je Hannah Mouncey. Váži viac ako sto kilogramov, meria takmer 190 cm a donedávna bola mužom. V pretekoch v degenerácii sa snaží nezaostávať ani Veľká Británia. Rada v anglickom meste Brighton and Hove v správe informuje učiteľov o tom, ako správne oboznamovať žiakov s problematikou menštruácie. V tejto súvislosti sa dočítate, že aj transsexuálni chlapci a muži a nebinárne osoby môžu mať menštruáciu, a preto odporúča umiestniť koše na použité vložky a tampóny aj na chlapčenské toalety.
Neodmysliteľnou súčasťou koloritu dnešnej sexuálnej doby je aj feminizmus. Jeho protagonistkami sú ženy ako profesorka gendrových štúdií Uta Brandes z Kolína, podľa ktorej sú kostolné veže príliš falické a takpovediac penetrujú dedinu. Ženy, ktoré sa dožadujú väčšej úcty zo strany spoločnosti plnej akýchsi mužských privilégií, stojac polonahé na ulici a držiac v ruke transparent s nápisom: moja vagína, moje pravidlá. Ženy, ktoré vo vysokom štádiu tehotenstva majú sex vo verejnom múzeu a pchajú si v supermarkete mrazenú hydinu do rozkroku, ako napríklad tie z feministickej kapely Pussy Riot. Ženy ako Radhika Sanghani, ktoré s plnou vážnosťou analyzujú teplotu v kanceláriách, ktorá pri 22 °C vraj vyhovuje skôr mužom, a dospievajú k poznatku o sexistickej klimatizácii.
Znepokojujúce je, že tomuto druhu propagandy sa vystavujú aj deti, a to aj na najnižších stupňoch výchovno-vzdelávacieho procesu. Už v škôlkach na Západe zvyknú chodiť do ich tried tzv. drag queens, teda muži prezlečení za ženy so strašidelným mejkapom a oblečení vo farbách LGBTI, aby trojročné deti učili o rôznych sexuálnych menšinách a ich praktikách. Neskôr dostávajú učebnice, ktoré ich zasväcujú do tajov análneho či orálneho sexu oveľa skôr, ako sa priemerný človek oboznamuje so svojou vlastnou sexualitou (v období puberty). Napokon ich usmernia aj rozprávky, ako napríklad populárny seriál
Lokomotíva Tomáš, ktorého tvorcovia deklarujú, že po novom bude gendrovo vyváženejší.
Autor: Tomáš Dugovič
Mesačník Zem&Vek si môžete predplatiť na:

http://bit.ly/kupit-online-zemavek-februar-2019

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár