Politická sieť úderiek udavačov sa postupne odhaľuje

· Čas čítania: 4 min.
foto: Facebook
Nedávno sa členka politickej strany PROGRESÍVNE SLOVENSKO z časti financovanej Esetom na sociálnej sieti pochválila, že to bola ona a jej partner Daniel Milo (s ktorým má dve deti), kto iniciovali zavedenie tzv. extrémistických zákonov do praxe. Tieto zákony prijala ministerka Žitňanská a od roku 2017 zamorujú verejný priestor a políciu s častokrát absurdnými trestnými oznámeniami. K častiam týchto zákonov zaváňajúcich politickými procesmi z 50-tych rokov sa Ústavný súd už začiatkom roku 2019 vyjadril, že sú v rozpore s Ústavou SR. To však v tejto zvrátenej dobe nebráni tomu, aby sa Biháriová na svojom profile mohla aktuálne pýšiť pamätnou plaketou od riaditeľa protiextrémistického oddelenia Martina Smiška. K tomu uvádza:

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Spolu s mojim odborným kolegom a partnerom Danielom Milom sme preto na základe analýz právnej praxe dlhodobo navrhovali, aby sa vytvorila špecializovaná sústava orgánov činných v trestnom konaní. V roku 2017 si bývalá ministerka spravodlivosti Lucia Žitňanská tento návrh osvojila.
Protiextrémistická jednotka už krátko po jej zriadení dokázala odhaliť 3x viac skutkov, než sa dovtedy oficiálne uvádzalo v štatistikách. Jej vyšetrovatelia vznášali rekordné počty obvinení, fundovane podložených a argumentovaných. Kým dovtedy sme oficiálne evidovali jeden až dva skutky trestných činov extrémizmu ročne spáchaných na internete, oni dokázali behom pár mesiacov odhaliť desiatky.
Martin Smiško a jeho jednotka sú dôkazom toho, čo všetko môžeme a dokážeme, ak sú inštitúcie obsadené ľudmi, ktorým záleží na svojej práci a výsledkoch.“
foto: Martin Smiško: Riaditeľ Národnej protiteroristickej a protiextrémistickej jednotky
zdroj: Matej Jankovič
Irena Biháriová tu potvrdzuje organizovanú politickú sieť prepojenú na NAKA. Na objednávku tejto siete sa politická strana PROGRESÍVNE SLOVENSKO a SPOLU celkom bezostyšne zbavujú svojich kritikov prostredníctvom NAKA. Presne tak tomu bolo aj 26.2.2018, kedy práve táto jednotka a komando kukláčov vtrhlo do domu šéfredaktora ZEM&VEK. Zásah s použitím samopalov mieriacich na rodinu T.E.Rostasa označil v aktuálnom rozhovore pre náš mesačník bývalý prezident policajného zboru generál  Tibor Gašpar ako absolútne neprimeraný a neoddôvodnený.
Rekapitulácia osôb a obsadenia:
Irena Biháriová a Daniel Milo sú iniciátormi extrémistických zákonov pred už pred rokom 2017.
Ministerka Lucia Žitňanská tieto zákony v roku 2017 prijala do legislatívy.
Od začiatku roka 2017 funguje protiextrémistická jednotka NAKA pod vedením Martina Smiška.
Pavel Sibyla, bývalý Kiskov poradca a teraz člen strany Progresívne Slovensko, podáva v máji 2017 trestné oznámenie za publikovanie článku Klin židov medzi Slovanmi na šéfredaktora ZEM & VEK.
Trio tvorené vyšetrovateľom Martinom Sivkom z protiextémistickej jednotky NAKA, prokurátorom Tomášom Honzom a dozorujúcim sudcom Pullmanom vytvárajú uznesenie, na základe ktorého je Rostas od júna 2017 trestne stíhaný. Stalo sa tak na základe znaleckých posudkov Jany Plichtovej a Miroslava Szabó.
foto: facebook
Celý tento prípad a jeho priebeh, ktorý sledujú občania a médiá v SR a ČR pokračuje a o jeho priebehu vás budeme informovať.
Zdroj citácií:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár