Prejavy progresívnej duševnej choroby (PDCH)

Foto: Facebook Z. Čaputová

Už viackrát som písal vo svojich článkoch o tom, že politici by mali prejsť odborným vyšetrením, ktoré vylúči u nich akúkoľvek duševnú chorobu. Najvypuklejšími prejavmi u politikov sú mentálne stavy Igora Matoviča, ktorý by si zaslúžil s ohľadom na jeho zdravie komplexné psychiatrické vyšetrenie. U Čaputovej je podozrenie, že sa u nej vyvinula choroba depersonalizácie, v ktorej ona sama vystupuje v pomyselnom filme ako úplne niekto iný. Zásadná otázka znie do akej miery sa ona sama v novej úlohe vníma. Je to ako film, v ktorom ona hrá hlavnú úlohu, ale si neuvedomuje, že je to ona.

Pozrime sa na jej niektoré výroky, ktoré vyjadrujú podporu podozreniu prítomnosti PDCH u americkej guvernérky štátu Slovensko:

DenníkN napísal:

„Ústavu nestačí len jeden deň v roku oslavovať, ale predovšetkým ju 365 dní v roku dodržiavať, povedala prezidentka Zuzana Čaputová pri príležitosti Dňa ústavy. „Mnohí za ústavné považujú iba to, čo je z ich pohľadu správne. A všetko ostatné,  s čím nesúhlasia, považujú za neústavné.“

Prezident republiky je svojim spôsobom posledná inštancia dodržiavania ústavnosti v prípade politického rozkolu v štáte. Ak si všimneme obdobie činnosti prezidentky od uchopenia moci Matovičovsko-Hegerovskej kliky zistíme, že ani raz nevyužila svoje právo presmerovať neústavné pokusy koalície k dodržiavaniu ústavnosti. Práve naopak, dopustila sa hrubého porušenia ústavnosti tým, že podporila protiústavné uvedenie do života tzv. dohody o obrannej spolupráci s USA (DCA), čím ohrozila suverenitu a štátnosť SR. V skutočnom demokratickom štáte by sa to nazvalo akt zrady. Z. Čaputová je tak spolupáchateľkou tohto trestuhodného činu. Káže o dodržiavaní ústavnosti a pritom ona sama Ústavu SR hrubo ignoruje. Neuvedomuje si si, že robí presne to isté, čo je v jej výroku?

Na inom mieste DenníkN píše:

Prezidentka Zuzana Čaputová aj poslanci vyčítali dnešnému nastaveniu paragrafu 363, že moc má v rukách jeden človek a nie je možné sa proti jeho rozhodnutiu odvolať. Ústavný súd podľa svojho predsedu rozhodol, že paragraf 363 nie je protiústavný a ani nezasahuje do súdnej moci. Rozhodol o tom Ústavný súd, ktorý posudzoval podania vyše štyridsiatich poslancov na čele s Alojzom Baránikom zo SaS, ale aj prezidentky Zuzany Čaputovej“.

Generálny prokurátor Maroš Žilinka dlhodobo čelí agresívnym atakom zo strany vlády, koaličných poslancov a prezidentky na svoju osobu. Najvyšším ústavným činiteľom je prekážkou na likvidáciu opozície a vytvorenie progresívnej diktatúry na Slovensku. Uvedený paragraf 363 je poslednou záchrannou brzdou, ktorá nedovolí, aby ľudia v republike boli bez príčiny politikmi trestaní, prenasledovaní alebo likvidovaní iným spôsobom. Prezidentka Čaputová svojou angažovanosťou v prospech bezprávia sa opäť postavila na stranu ohrozenia ústavnosti. To všetko preto, aby otvorila cestu k moci Progresívnemu Slovensku, ktorého je ona duševnou súčasťou.

Aktuality napísali:

„Polícia vzniesla voči Michalovi Aláčovi (riaditeľ SIS) minulý týždeň obvinenie za zločin založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny a za zločin zneužívania právomoci verejného činiteľa“. Aláč bol v zápätí prepustený a údajne má byť stíhaný na slobode. Nepochybujem, že Aláč je nevinný. Všetky okolnosti nasvedčujú tomu, že na svojom poste bol pre vládnu chuntu nepohodlný. Jeho obvinenie malo iba jediný cieľ. Odvolať ho z pozície riaditeľa SIS a dosadiť na to miesto človeka poplatného súčasnej štátomafii. Prezumpcia neviny Čaputovej nič nehovorí.

Na inom mieste DenníkN napísal:

„Prezidentka Zuzana Čaputová sa teší z každého demokratického kandidáta na prezidenta, ktorý zdieľa rovnaké hodnoty ako ona“.

Tieto jej slová znamenajú, že neuznáva žiadne iné hodnoty okrem svojich. Kde berie tú drzosť považovať svoje nedemokratické hodnoty za jediné správne?

A úplne na záver:

Dňa 17.5. 2021 Heger inicioval pravdepodobne v súčinnosti s Čaputovou stretnutie skupinky v tzv. „pivnici“ SIS. Utajené rokovanie bolo na najvyššej politickej úrovni. S čistým svedomím ho možno nazvať konšpiračným, pretože národu nikto nevysvetlil o čom sa rokovalo na tomto utajenom stretnutí. Verejnosť má záujem vedieť čo kuli národom zvolení predstavitelia štátu. Dozvieme sa to niekedy?

Takto by som ešte dlho mohol pokračovať o hriechoch Čaputovej. Zatiaľ je pri moci a je za svoje činy nepostihnuteľná. Ale čo bude robiť, keď odíde na politické smetisko dejín, nebude mať žiadnu imunitu a niekto si povie, že prešetrí jej činy? A čo keď sa jej vina dokáže? Zatiaľ ostáva holým faktom skutočnosť, že Čaputová je najhorším politikom v úrade prezidenta po druhej svetovej vojne. A pre Slovensko obrovským bezpečnostným rizikom. Aj pre jej skutky týkajúce sa ohrozenia Slovenska vo vzťahu k Ukrajine.

AUTOR: Z mesta SNP Ivan Štubňa

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) Minúta po minute, Zuzana Čaputová; dennikn.sk

(2) PLNÉ ZNENIE PREJAVU M.ŽILINKU: Poslanci mu neumožnili vystúpiť v NRSR; teraz.sk; 8.2.2022

(3) Ústavný súd neruší paragraf 363, s návrhom neuspeli prezidentka ani poslanci; dennikn.sk; 21.6.2023

(4) Prezidentka Čaputová dočasne pozbavila riaditeľa SIS Aláča výkonu štátnej služby; aktuality.sk; 21.8.2023

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply