Primitívne velebenie Kisku a Čaputovej v slovenských médiách

· Čas čítania: 2 min.
foto: archív

Westernizácia a amerikanizácia podľa typického mainstreamového novinára neexistuje, no všade nás ohrozuje ruská, či dokonca podľa najnovších správ informačných služieb aj čínska propaganda. Súkromné médiá v kooperácii s opozičnými politikmi siahajú na upevnenie svojej moci po totalitárskych nástrojoch na umlčanie oponentov. Je to jednak cenzúra internetu, blokovanie profilov, ale aj vyraďovanie konkrétnych periodík z knižníc, kníhkupectiev či obchodných reťazcov. V roku 1989 volali ľudia po pluralite, v roku 2019 tí istí reprezentanti novembrových tribún, pre ktorých bola prioritou sloboda slova, otvorene volajú po cenzúre v mene záchrany liberálnej demokracie.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Šéf firmy Eset Richard Marko v rozhovore s moderátorom Michalom Kovačičom pre aktuality.sk otvorene priznal, že usiluje o umlčanie konkrétnych ľudí s cieľom zamedziť kritike korporácie Eset. Nielenže priznal umlčanie Andrej Danka, ale zároveň priznal, že jeho cieľom je umlčať Ľuboša Blahu, ktorý dlhodobo kritizuje financovanie politiky liberálov a Zuzany Čaputovej konkrétnymi ľuďmi z Esetu, teda miešanie sa súkromnej firmy do politiky. Markovým argumentom bolo, že do financovania liberálov sa púšťajú iba konkrétne osobnosti z tejto korporácie. Avšak z čoho iného tieto financie majú, ak nie zo samotných ziskov spoločnosti?

[plsc_button url=“ http://bit.ly/kupit-online-zemavek-august-2019″ target=“_blank“ color=“green“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]KÚPIŤ ZEM&VEK AUGUST 2019[/plsc_button]

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár