Rekordné predaje Zem&Vek

· Čas čítania: 2 min.
foto: archív

Milí priatelia,
podľa dnešných dát pravidelného monitoringu sa za obdobie 7.2.-12.2.2020 predalo najviac kusov ZEM&VEK za posledných 6 rokov: presne 50% za 6 dní!
Na rozdiel od minulosti však už dnes nie sme v žiadnom reťazci ako BILLA, TESCO, KAUFLAND alebo TERNO, no paradoxne predávame ešte viac! Naše aktuálne číslo VOĽBY 2020 aj vďaka vám nepochybne prispeje k dobrému a oslobodzujúcemu výsledku pre Slovensko, šírte ho čo najviac vo svojich kruhoch.

https://www.zemavek-eshop.sk/produkt/rocne-predplatne-2020-januar-december/

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár