Rostas adresuje sťažnosť Slovenskému rozhlasu

· Čas čítania: 2 min.
Foto: Wikimedia
Šéfredaktor Zem&Vek T. E. Rostas dnes večer adresoval sťažnosť a žiadosť o poskytnutie priestoru pre vyjadrenie hovorkyni RTVS:
Vážená pani Rusnáková,
dnes sme s rodinou so zhrozením počúvali Slovenský rozhlas a reláciu Z prvej ruky. V nej Ústredný zväz židovských náboženských obcí reprezentoval Igor Rintel šírením zákerných a zlomyseľných klamstiev voči mne aj voči Zem&Vek. Okrem iného tvrdil, že policajné komando v rodine T. E. Rostasa  nebolo kvôli článku, ale kvôli tomu, že som sa údajne vyhrážal. NAKA u nás bola kvôli domovej prehliadke a doručeniu Uznesenia o začatí trestného stíhania za môj článok, čo menovaný Rintel poprel a označil ako demagógiu, v čase  20 minút, 30 sekúnd:

https://podcasts.apple.com/uz/podcast/z-prvej-ruky-5-11-2019-12-30/id1481178834?i=1000455983733

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Vzhľadom na to, že zákon vám ukladá byť zo svojej verejnoprávnej podstaty objektívnym médiom poskytujúcim možnosť vyjadriť sa obom stranám, žiadam vás o neodkladné poskytnutie priestoru k môjmu vyjadreniu.
S pozdravom
Tibor Eliot Rostas

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár