Ruská opozícia považuje Navaľného za agenta Kremľa

Foto: News.ru

Viackrát sme písali o tom, že bublina Navaľného, ktorú rozdúchavajú v EÚ a USA, je obyčajná propagandistická, mediálno-politická fraška, pričom dosť amatérska, slabá a odtrhnutá od reality. Spravodajstvo slniečkarskych médií, vykonštruované ako podradné počítačové hry, totálne mýli európsku verejnosť a podsúva jej falošné mýty a absolútne lži o politickej situácii v Rusku a domácej opozícii. Realita je úplne iná.

Navaľný je líder ruskej opozície! Vážení, prežehnajte sa a nemaľujte čerta na stenu. V Rusku ho opozícia za žiadneho lídra nepovažuje. Drvivá väčšina opozičných strán a hnutí v Rusku považuje Navaľného za primitívnu bábku, amatérskeho pajáca, ba dokonca za agenta Kremľa, ktorého špeciálne nasadili, aby opozícia mala na čele zjavného tupca a primitíva, za ktorým drvivá väčšina Rusov ani náhodou nepôjde.

Kým sa v Rusku do pasce chytá iba málo kto, v EÚ a USA túto návnadu politici, analytici a média prehltli aj s navijakom. Nuž, čo by sme čakali od „odborníkov,“ ktorí svoje vedomosti čerpajú väčšinou z európskych „zablúdených“médií a propagandistických pračiek typu Slobodná Európa, Hlas Ameriky, Deutsche Welle a pod.? Dúfajme, že verejnosť bude o čosi múdrejšia, ako tí „vyvolení,“ ktorých si tá verejnosť zvolila.

V Rusku väčšina opozičníkov považuje Navaľného za totálnu nulu a prázdny sud a nemieni s nim spolupracovať a dupľom ho nasledovať. Našim čitateľom teray ako príklad odprezentujeme kratučký článok jednej opozičnej líderky, ktorá stručne popisuje, čo je Navaľnyj zač a tiež sa čuduje, že niektorí sa chytajú do pasce a považujú tohto hysterika a blázna za „vodcu ruskej opozície.“

Svoju mienku vyjadrila Natália Guelevskaja, predsednička Stavropoľského regionálneho oddelenia politickej strany „Západný výber“. Už samotný názov strany nasvedčuje, aké priority preferujú členovia tejto strany a „nemôžme“ ich určite upodozrievať zo „spolupráce s putinským režimom“. Napokon o tom tiež jasné hovorí. Jej krátky článok prezentujeme našim čitateľom úplne bezo zmien, cenzúry, v pôvodnom znení.

„Triumfálny návrat nebojácneho „lídra opozície,“ ktorého sa putinský režim snažil otráviť bojovou smrtiacou látkou, schopnou identifikovať svoju obeť, vyvoláva sklamanie, že logika, zdravý zmysel a cit reality sa vytratili z radov takzvanej nesystémovej opozície. Podľa nariadenia Kremľa, po získaní príslušných direktív, opozičné politické strany začali propagovať Navaľného a vychvaľovať jeho význam. Zvlášť „dojíma“ nadšenie sovietskych disidentov, ktorí sa nachytali na primitívny trik ruských tajných služieb, ktoré starostlivo zachovali celé dedičstvo svojich predchodcov. Je veľmi smutné, že populistická, nepríčetná a neoprávnená politika Navaľného v príprave protestov nabrala druhý dych a znova mladých a neskúsených občanov ženie do konfliktu s administratívnym, občianskym a trestným Kódexom, zaťažujúc im život vysokými pokutami a v rámci zákonu obmedzujúc ich možnosti účasti v politickej činnosti. Musíme s tým prestať a neprepadávať do populistickej agendy politickej aktivity a konečne nadobudnúť zdravý a reálny pohľad na odohrávajúce sa procesy v našom štáte, vypracovať zrozumiteľnú stratégiu za účelom zmeny ako politickej, tak aj hospodárskej agendy pre našu súčasnosť,“ podotkla v závere Natália Guelevskaja, predsednička Stavropoľského regionálneho oddelenia politickej strany „Západný výber.“

Nuž, čierne na bielom. Tupec Navaľný je iba podstrčená figúrka ruských tajných služieb, pajác, provokatér, ktorý nie je žiadnym lídrom opozície a nič nedokáže. Nie som presvedčený, že Navaľnyj je agentom ruských tajných služieb, ale v ostatnom úplne súhlasím s opozičnou aktivistkou, autorkou tohto článku. Navaľnyj je iba marketingová postavička, účastník podradnej reality šou, internetový arogantný a negramotný bloger, nafúknutá bublina, tupec a provokatér. Nič viac.

Nemá nič – ani program, ani ideu, ani myšlienku. Okrem hesla „Preč s Putinom,“ nemá nič. Skrátka, podpriemerný hlupák ako mnohí slovenskí politici z vládnej koalície. Práve preto ho podporujú a tlieskajú – vidia v ňom seba. Ak analytici a média pochvaľujú takého klauna, tak potom budú velebiť aj slovenských koaličníkov, slniečkarov a liberálov. Niet sa čomu čudovať, veď sú z jedného stáda.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Политической супермен, News.ru, 19.1.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]. UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply