Šamanský týždeň smrti a znovuzrodenia s rodinnými konšteláciami

· Čas čítania: 2 min.

Šamanský týždeň smrti a znovuzrodenia s rodinnými konšteláciami

od 24. 8. do 2. 9. 2018

na konskej farme v Orovnici (okres Nová Baňa)

Úvodný víkend bude venovaný základom šamanských techník, je možné prihlásiť sa samostatne len na túto prvú časť. Vyskúšate si harmonizujúce účinky šamanského bubnovania a spevu, oboznámite sa s niekoľkými spôsobmi napojenia sa na prírodné energie a práce so štyrmi živlami. Naučíte sa základy techniky šamanského cestovania, pri ktorom sa adept v zmenenom stave vedomia vydáva na výpravu do inej reality po radu a po pomoc. Vyskúšate si pobyt v posvätnom kamennom kruhu, ktorý pomáha liečiť jednotlivé časti našej duše.

Nasledujúci týždeň účastníci prejdú simulovaným procesom smrti a znovuzrodenia, ktorý je procesom duchovnej očisty, životného re-štartu a vnútorného posilnenia. Je psychicky náročnejší ako bežné duchovné kurzy, súčasťou niektorých dní bude držanie hladovky a fungovanie so zaviazanými očami, vstup do procesu si preto vyžaduje istú dávku odhodlania. Jeden deň bude osobitne venovaný rodinným konšteláciám, metóde, ktorá pomáha odhaliť a riešiť skryté problémy v rodine alebo inej skupine vzájomne prepojených ľudí. Tiež môže pomôcť pri riešení zdravotných problémov. Rovnako aj na túto druhú, predĺženú časť, sa môžete prihlásiť samostatne.

Program vedie: zástupca šéfredaktora Zem&Vek a lektor šamanských kurzov Marián Benka.

Rodinné konštelácie vedie: konštelatér Milan Libiak.

1. časť začne v piatok 24. 8. podvečer a skončí v nedeľu 26. 8. okolo obeda. 2. časť začne v nedeľu 26. 8. podvečer a skončí nasledujúcu nedeľu 2. 9. okolo obeda.

Bližšie informácie: http://marianbenka.webnode.sk

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár