SaS na jeseň predloží do parlamentu zákon o životných partnerstvách…

Tagged With: , , , , , 1 Comment

Čím viac budú trvať na mnohokrát vyvrátených argumentoch, a na už nudných a otravných požiadavkách, dokonca až totálne nepravdivých ľudsko-právnych pseudo argumentoch, že ľudia sú si rovní v právach, čo je lož, lebo ľudia sú si rovní len pred zákonom, ktorý zakladá a upravuje ústavné právo a právo, a zákonodarný zbor, inak nie, tým viac a transparentnejšie sa budú zamotávať do vlastných lží…

Vraj, tvrdia ich aktivisti, osoby a príslušníci dúhy sú riadnymi občanmi, ktorí si plnia svoje občianske povinnosti a, keďže aj oni riadne platia dane a odvody, majú nárok na manželstvo alebo aspoň registrované partnerstvo, pre začiatok.

Na plnení povinností zo zákona, platení daní a odvodov, nemožno založiť právo a zákon. Ide o vymáhanie „rovnosti práv“ kladením podmienok vydieraním.

My platíme a prispievame, vy nám dajte“, to je zásah do prerozdeľovania štátnych zdrojov, ale aj zásah do právneho poriadku, taká „povinnosť“ štátu neexistuje. Tak to nefunguje, ani nebude. Toľko k požiadavkám dúhy na zákon o zväzkoch homosexuálov, prostredníctvom ich prajdov, ombudsmanky a – návrhu zákona od SaS…

Teória štátu a práva rozlišuje a oddeľuje povinnosti od práv.

K adopciám: Najskôr „iba, len“ adopcia dieťaťa partnera, partnerky v rámci registrovaných partnerstiev, neskôr „manžela, manželky“ (manželstvá párov rovnakého pohlavia) potom aj cudzích detí.

Naozaj? Ide im len o registrované životné partnerstvá? Tak, ako pred rokom 2006 českej dúhe? Tá dnes žiada manželstvá, lebo: „Registrujú sa autá a psy, nie ľudia!“.

Uviesť zdroje? Nosiť drevo do lesa? Kto chce a hľadá, nájde. Ľudia sami vkladajú a zdieľajú…

Ideológia sexuálneho liberalizmu vznikla v 50-tych rokoch ako súčasť ideológie a následne politík všeobecného liberalizmu. Založená je na sociálnej filozofii Frankfurtskej školy neomarxistov a ideológiách a politikách ich novej „progresívnej“ ľavice. Podobnosť s programom Progresívne Slovensko nie je náhodná… Táto „rada by budúca parlamentná strana“ sa zatiaľ v týchto veciach správa „cudne a zdržanlivo“.

Následne sa začiatkom sedemdesiatych rokov začalo tvrdiť, že sexuálny pôžitok je primárnym právom osoby, teda aj dieťaťa. Vtedy sa rozšírila homosexualita a stala sa legitímnou. Dnes sa nachádzame v situácii, keď sa homosexualita považuje za sexuálnu identitu vďaka intenzívnej práci gay aktivistov vo všetkých najdôležitejších inštitúciách, ako OSN a Európska únia, ktoré teraz homosexualitu nanovo zadefinovali.

Začiatkom sedemdesiatych rokov sa gay aktivisti veľmi chceli presadiť, a preto začali používať verbálne i fyzické násilie: homosexuálne združenia intervenovali na všetkých lekárskych kongresoch, a to aj brutálnymi metódami, vytrhnúc mikrofón tomu, kto sa opovážil vzniesť pochybnosti.

Obsadili strategické miesta a infiltrovali sa aj do správnej rady Združenia amerických psychiatrov. Týmto spôsobom dosiahli, že homosexualita bola vymazaná zo zoznamu chorôb APA, a to rezolúciou dosiahnutou hlasovaním po tom, čo boli všetkým členom vopred zaslané osobné listy: nikdy sa nestalo, aby bolo odborné stanovisko prijaté hlasovaním.

Homosexualita ako medicínska diagnóza bola vylúčená z desiatej edície Medzinárodnej klasifikácie chorôb dňom 1. 1. 1993 (MKCH-10). Dovtedy bola vedená v rámci kapitoly V – Duševné poruchy ako: „Výlučná, alebo prevládajúca náklonnosť k osobám toho istého pohlavia, s pohlavným stykom alebo bez neho“ – diagnóza 302.0.

K vylúčeniu došlo pod vplyvom Americkej psychiatrickej asociácie (APA), ktorá v roku 1973 odstránila diagnózu homosexuality z diagnostického manuálu chorôb. Viacerí predstavitelia APA, ktorí za týmto krokom stáli, dnes toto rozhodnutie nepovažujú za správne a priznávajú jeho politické pozadie. „Odpatologizovanie“ homosexuality sa uskutočnilo potom, čo aktivisti gay hnutí násilne prerušili niekoľko stretnutí APA na začiatku 70. rokov 20. storočia. tomuto kroku nepredchádzala žiadna seriózna vedecká diskusia. Dnes MKCH-10 spomína homosexualitu v rámci diagnózy F 66: „F 66 Poruchy psychiky a správania združené so sexuálnym vývinom a orientáciou“. Poznámka: samotná sexuálna orientácia sa nemá pokladať za poruchu.

F 66.1 Egodystonická sexuálna orientácia: Egodystónia označuje všetko, čo človek nevníma ako vlastné, k nemu patriace (tendencie, priania, impulzy, pocity, myšlienky …)

Dávam do pozornosti, že tieto procesy sa udiali v zlatých časoch rozvoja americkej neomarxistickej kultúrnej revolúcie v oblasti rodovej rovnosti mužov, žien, pohlaví a rodov, a multikulturalizmu (rovnosť rás, etník, národností) a tieto liberálne ideológie boli aj s americkou „vedou“ exportované do Európy, a k nám, najmä v čase po páde Berlínskeho múra, a stali sa základom vysokoškolských „rodových štúdií“… (a ovplyvnili aj európsku a našu psychológiu, psychiatriu, medicínu, sexuológiu a teóriu základných ľudských práv a práv). Na fakultách spoločenských vied, a po post novembrových čistkách, bol marxizmus-leninizmus nahradený neomarxizmom, a do novej, politicky pluralitnej spoločnosti pribudol tretí „neziskový“ ľudsko-právny sektor s jeho úderkami „novej, progresívnej, neomarxisticke “ ľavice. Aj s jej dúhovými prajdmi.

Nie je pochybnosť o sexuálnej identite alebo sexuálnom zameraní (či heterosexuálnom, homosexuálnom, bisexuálnom, predpubertálnom alebo neistom), ale ak si jednotlivec želá, aby bolo iné pre súčasnú psychickú poruchu alebo poruchu správania, môže vyhľadávať liečenie, aby stav zmenil.

O desať rokov neskôr (1992) bola homosexualita vyňatá zo zoznamu chorôb WHO. Dúhoví aktivisti sa infiltrujú do štátnych, parlamentných politík a vládnych inštitúcií. V mimovládnych už sú, do politík sa len presúvajú… Takzvané „neziskovky“ sú personálnymi zdrojmi pre verejné politiky.

Odvtedy (vyňatie zo zoznamu psychiatrických – APA a neskôr chorôb vôbec – WHO) je pre lekárov takmer nemožné, aby pristupovali k homosexualite aj z odborného hľadiska.
http://rodina.pastorbonus.sk/odbornik-homosexualita/

ONI ale pokračujú: Následne Svetová zdravotnícka organizácia i legislatívy jednotlivých štátov začali popierať existenciu sexuálnej odlišnosti, pričom najprv akceptovali homosexualitu ako normálnu, potom povolili manželstvá medzi osobami rovnakého pohlavia a nakoniec im umožnili aj adopciu detí. Najskôr „iba, len“ adopcia dieťaťa partnera, partnerky, potom aj cudzích detí.

Skrytým dôvodom adopcií sú, a na to môžete vziať jed, nezriedka pedofilné hry všeobecne. Môžete vziať jed aj na to, že už malé detičky, kojencami počnúc, sa na sexuálne hry s dospelými osobami (rodičmi a „rodičmi“ a adoptívnymi rodičmi) dajú ľahko a ochotne „nalomiť“.

Z toho vzišlo aj „vyzdrojované právo“ dieťaťa na vlastný sexuálny život. A požiadavka dúhy na adopcie. Pokračovanie salámovej metódy:
https://www.hlavnespravy.sk/pedofili-veria-ze-mali-byt-vnimani-ako-sucast-lgbt-komunity/1464422

A po nich kto? Zoofili? Nekrofili? Alebo sexuálni sadisti a masochisti? Alebo, ako uvádza príklad metódy Overtonovho oana – kanibalizmus (v možnosti ako zdroj aj sexuálneho pôžitku, v rámci ich „slobôd“?) No, to je už „priveľa“. Pre nich to ale nie je nemožné a nikdy nehovor nikdy… Laická verejnosť aj s politikmi je klamaná, zavádzaná a manipulovaná okrem iného Overtonovým oknom a falošnými ľudskými právami, ktoré aktívne presadzuje, vedome alebo nevedome aj takzvanými „liberálnymi demokratmi“ a aktivistami za „ľudské práva“ zneužívaný Brusel.

Odborná verejnosť je pod tlakom jej supresie, ostrakizovaná a zastrašovaná. A k zdrojom? Je ich dosť. Napríklad:
https://quintus-sertorius.webnode.cz/news/kdo-jsou-bohati-belosi-zodpovedni-za-institucionalni-podporu-transgenderove-ideologie/
Alebo stručne za dve minúty:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=122&v=3MN2RoGSTlM

Zdroj: https://blog.hlavnespravy.sk/6701/sas-na-jesen-predlozi-do-parlamentu-zakon-o-zivotnych-partnerstvach/

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

Juraj Režo
One Response to "SaS na jeseň predloží do parlamentu zákon o životných partnerstvách…"
  1. Ti, co neplatia dane teda nemaju pravo sa zosobasit? Ked teda ti, co ich platia toto pravo z toho titulu maju mat bez ohladu na pohlavie, mozno vek…? Nemusime vediet definicie – ani ich nevieme. Co znamena VEDIEŤ, BYŤ, EXISTOVAŤ? Co je pravda? Nemusime vediet ci je homosexualita choroba alebo nie. Musime zit podla moralky a nie podla prav. Aj ked mnohi tvrdia ze moralka je „ohybna“, nie je to pravda. Aj matka samovrazedneho atentatnika place, aj ked vie ze sa syn dostane do neba. Moralka nie je pravo, ale system ako prezit a neublizit si. Neskoncime nakoniec tak, ze vyhlasia za nespravodlive to, ze hetero pary mozu mat deti a homo pary nie? Potom bude povinnostou heteroparov odovzdat kazde druhe dieta homoparom – no nebolo by to spravodlive? Nema snad kazde manzelstvo pravo na dieta?

Pridaj komentár

  & Časopis