Seminár so slovanským volchvom Vladimírom Kurovským

· Čas čítania: 2 min.

Oficiálne zastúpenie Akadémie rozvoja človeka RODOSVET a ŽIVA-JARGA, medzinárodnej asociácie sebarozvoja a celiteľstva na Slovensku a v Čechách, pozýva na seminár:

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Duchovné znalosti Slovanov
Živa – staroslovanské učenie o životnej energii, duchovnom raste, liečení a šťastnom živote

seminár vedie Vladimír Kurovský, najvyšší slovanský volchv Rodového ohniska pravoslávnej Viery, pravoslávnej védickej tradície.
https://akademiarodosvet.webnode.sk/lekcie/
https://www.facebook.com/RodosvetSlovensko/

Termín:
27.9.2018 – 18:00 – 20:00 – úvodná prezentácia Živa, cena 25,- Eur, účastníci semináru zadarmo
28.9. – 29.9.2019 v čase od 10:00 – 18:00 – seminár – Živa – životná sila Slovanov
Cena: 250,- Eur
Miesto konania: Odborárska 21, Bratislava
Záujemcovia, prihláste sa vopred:
Lada
Tel.č.: +421 902 950 300
Email: [email protected]

Živa je zdroj ŽIVOTA. Základom slova Živa je ŽIVOT, zdroj prírody, všetkého, čo existuje. V každom z nás je táto energia od prvopočiatku. Napr. keď máme aj menší úraz, neváhame a intuitívne položme našu ruku na miesto bolesti a necháme ju tam. Toto je najvýraznejší príklad našej pôvodnej múdrosti, nášho vedomia, ktorý vychádza z nášho vnútorného potenciálu ako súčasť jednotného poznania. Z hľadiska fyziky smerujeme našu pozornosť a liečivú energiu do oblasti, kde sa narušila harmónia. Zdroje na zotavenie máme od samého počiatku, ale nie je otvorený na viac ako 5-10% primárnej energie. Zasvätenie (naladenie) do liečivého kanála živy, rozširuje v nás kanál na prenos optimálneho množstva energie – dostávame prístup k chýbajúcim 90-100%. Zvýšenie sily a výkon prietoku nám umožňuje dosiahnuť skutočne magické výsledky v celiteľstve / liečení.

Technika Živa je absolútne bezpečná a je vedecky vysvetleným fenoménom. Tak ako kyslík je prítomný v prírode a naše telo je ho schopné absorbovať, tak máme schopnosť absorbovať životnú energiu vesmíru. Život v toku energie Živy nie je niečo nadprirodzené. Táto vlastnosť je k dispozícii každému človeku, ktorý sa to chce naučiť a vyladiť. Pri interakcii so zdrojom stačí len náš dobrý úmysel uzdraviť a Živa tým najvhodnejším správnym spôsobom začne samostatne celiť (zceľovať) zdravie, situáciu atď. Živa je prítomná vždy, všade a vo všetkom, ale neuvedomíme si to pokiaľ nenadviažeme s ňou spojenie. Na to, aby sme sa mohli spojiť s Duchom Živy je potrebná istá príprava, ktorá dovoľuje človeku uchopiť a nasmerovať tok energie správnym smerom. Skutočný majster Živy pôsobí ako „kamerton“ (druh „ladiacej vidlice“), ktorý vyladí čary (čakry) študenta podobne ako ladič hudobných nástrojov. Po nastavení Živa prúdi“ nezávisle a s maximálnou pre vás prijateľnou, vhodnou energiou. Po iniciácii je cítiť prúd energie v strede dlaní ako teplo, vlnové vibrácie, popichávanie, zimomriavky alebo brnenie.“

https://www.youtube.com/watch?v=Ckd2gMJX7nA&feature=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=wr9Ia7XqYzs&t=358s

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár