SIBYLA A VEŠTBY

Foto: Facebook

PS/SPOLU nafukovali podvody prieskumov do čísiel 14,4% a viac: “Popularita Zuzany Čaputovej výrazne posilnila jej materskú koalíciu Progresívne Slovensko a Spolu – občianska demokracia. Stala sa druhým najsilnejším subjektom po Smere.”
Miro Kern, Denník N, 2.4.2019

“Pred niektorými volebnými miestnosťami stojí v dlhých radoch nádej. Čakali sme na ňu dlho. Robili sme množstvo iného len pre tento jeden deň. A pre všetky tie roky, ktoré po ňom budú nasledovať. Prichádza zmena a som šťastný, že môžem byť jej súčasťou v drese PS/Spolu s číslom 18.”
Sibyla, 29.2.2020

“Prepáčte.”
Sibyla, 1.3.2020

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply