Slovenská liberálna scéna na strane bieloruského majdanu

· Čas čítania: 1 min.
Foto: Prezidentská kancelária

Udalosti v Bielorusku prebiehajú podľa mnohokrát realizovaného scenára farebných revolćií a k nemu patrí aj aktivizácia globalistických figúrok v jednotlivých krajinách. Slovensko nie je výnimkou.

„Prezidentský palác je na znak solidarity s občanmi Bieloruska od dnešného večera nasvietený symbolicky na bielo-červeno. Prezidentka Čaputová odsudzuje násilie použité proti občanom Bieloruska, ktorí vyšli do ulíc, aby slobodne vyjadrili svoj názor,“ napísal včera denník N.

Okrem toho veľvyslanec Bieloruska na Slovensku Igor Alexandrovič Leščeňa podporil ako prvý z vedúcich bieloruských diplomatických misií demonštrantov. „Rovnako ako všetci Bielorusi, aj ja som šokovaný príbehmi o mučení a bitiach občanov mojej krajiny,“ povedal vo videu.

Denník N tiež spomína, že Bielorusko prišlo v Bratislave symbolicky podporiť niekoľko desiatok ľudí. Už nespomína, že medzi nimi boli staré známe tváre ako Peter Osuský, Ján Budaj, Grigorij Mesežnikov, Nikita Slovák, Mikuláš Sliacky, alebo Eugen Korda. Čiže išlo zaiste o „spontánnu občiansku akciu“..

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Minútu po minúte, denník N, 15. 8. 2020

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár