Slovenskí branci zasahovali v rámci protipovodňových opatrení

Foto: archív SB

Slovenskí branci (SB) pomáhajú tam, kde je ich treba. To by malo byť zmyslom každej domobrany. Aj primárnym poslaním SB je minimalizovanie dopadu akejkoľvek krízovej situácie na civilné obyvateľstvo. Pripravujú sa na obranu národa pred akoukoľvek hrozbou.

Najnovšie pomáhali v oblasti ohrozenej povodňami. Rýchlo zareagovali na pozvanie občanov jednej z miestnych obcí. Na mieste vybudovali protipovodňové hrádze a prípravu na ďalšie vlny, ktoré už týždeň obec ohrozujú. Mobilizovaním priľahlých oddielov obec zabezpečili.

Tým, ktorí ich označujú za extrémistov, odkazujú: “My nie sme nepriatelia ani fašisti, my sme vlastenci a dobrovoľníci! Patriotizmus nie je fašizmus. Napriek neustálemu pošliapavaniu nášho mena sme preukázali už mnohokrát, že náš projekt má význam. Desiatky zásahov po celej republike a výpomoc vždy tam, kde je nás treba.”

FOTOGALÉRIA:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: FB Slovenských brancov

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply