Lula: USA nás chcú „znovu kolonizovať“
Prezident Brazílie Luiz Inácio Lula da Silva ostro kritizoval nedávne zásahy Spojených štátov v Latinskej Amerike, ktoré podľa neho pripomínajú návrat ku koloniálnej nadvláde. Lula označil tieto kroky za nedemokratické a upozornil na ich negatívny dopad na región. Podľa … Čítať ďalej







