Sestričky zase naprázdno
Atestovaným lekárom pracujúcim v nemocniciach po novom roku zvýšili platy, pre sestričky sa už financie v štátnom rozpočte nenašli. Podľa memoranda z roku 2011, podpísanom medzi vládou SR a Lekárskym odborovým združením (LOZ), ide o posledné navýšenie platov lekárov. Prvé dve etapy zvýšenia miezd prebehli … Čítať ďalej







