Svet v službách padlého anjela

Ilustračný obrázok: Archív

Prelomová novina z portálu msn.com, ktorý patrí softvérovému obrovi Microsoft, ohromuje týmto titulkom: Švédsky profesor navrhuje kanibalizmus na pomoc v boji proti klimatickým zmenám. V prospech konzumácie ľudského mäsa sa vyslovil 3. septembra na Gastro samite v Štokholme. Zopakoval to v rozhovore pre švédsku televíziu, ktorý si možno pozrieť na YouTube. Ani portál celosvetovo pôsobiacej mienkotvornej britskej televíznej stanice BBC nezaostával pri posúvaní tzv. nového normálu pre verejnú mienku za hranice tradičnej mravnosti, keď vyrukoval s reportážou pod názvom Transsexuál a tehotný: Ako muž porodil vlastné dieťa. Horúcim kandidátom na získanie beztrestnosti – a následne právnu ochranu, ktorá pravdepodobne vyústi do tzv. pozitívnej diskriminácie – je pedofília.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Demonštratívne, okázalé a policajne chránené zvelebovanie najrôznejších takzvaných inakostí, ktoré tradičná kresťanská mravouka považovala za okrajové, degeneratívne, neželateľné a zvrhlé, oslabuje životaschopnosť súčasnej západnej civilizácie. Jej úpadok naberá tempo a Západ padá – podobne ako pred ním staroveký Rím a ešte pred ním Babylon, do prepadliska dejín. Pred osudnými následkami dekadencie tohto druhu prorocky varovala Biblia, keď opisovala skazenosť a rozklad Babylonskej ríše. Až tam, do obdobia babylonského zajatia židov, sa ťahajú korene vyznávania Satana, ako sa dá vyčítať z Knihy Jóbovej.

Autor: Patrik Sloboda

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply