T. E. Rostas: Podmienka pre televíziu

Tagged With: , , , 1 Comment

Redaktorovi RTVS, pánovi Ďurkovičovi som vopred sformuloval moje podmienky, za akých rád rozhovor poskytnem, on na to zareagoval, že sa môžem spoľahnúť. Prečítajte si ich aj vy a nezabudnite, že od 15:30 vysielam na mojom FB livestream:

„Dobrý deň Ladislav,
k nám do redakcie ste napísali mail, ktorý ma potešil a skutočne po rokoch tvrdého prenasledovania aj dal určitý impulz.
Našim zámerom je v rámci pluralitnej demokracie priniesť naše videnie sveta, s ktorým sa stotožňuje už dokonca väčšia časť populácie. Práve preto sme tŕňom v oku – navyše fakt, že už viac ako 5 rokov existujeme bez reklamy, mnohých ľudí vedie k presvedčeniu, že nás platí Kremeľ. Hlúposť. Transparency International dokonca priniesla dôkaz, že Zem&Vek odvádza Slovensku na daniach 11 krát viac ako Joj, Markíza a TA3 dovedna (!) Sme permanentne perzekvovaní, rušia naše besedy, ozbrojené komando za môj článok v riadne registrovanom periodiku na MK SR so samopalmi mieri na moju rodinu. Som ANTIFAŠISTA, na túto tému som vydal 5 kníh, 40 000 kusov. Podrazov na nás sa snažili spraviť x.
Ja som pozvanie napríklad do talk show Havranovi uvítal, skóre na topky.sk bolo 60% pre mňa, 40% pre pána Smatanu. Oponentom by sme nikdy nemali záujem a dôvod brániť vyslovovať a šíriť ich názory. To je cesta k totalite, ktorej sme si v 20. storočí užili až až.
Prečo Vám píšem?
Mal som denne reláciu Mlčanie na Viva s počúvanosťou 100K.
Robil som roky v brandži (TV, reklama, marketing ako režisér a kreatívec). Vieme veľmi dobre ako sa dajú veci úplne prekrútiť, čo teda nie je moja parketa. Veľmi vítam rozhovor s Vami, ale netuším nič o jeho dramaturgii. Ak by to malo byť o tom, že veď dajme priestor pomätencovi a potom prídu psychiatri, analytici, odborníci na výklad mysle a celebrity z NGO, tak potom nie, ďakujem. Takychto jednostrannych podliactiev bez možnosti vyjadriť sa k tomu už bolo až až. Ak by som s nimi viedol live dialóg, nemám s tým najmenší problém a my ich už roky k tomu vyzývame. O tendenčne zostrihaný materiál ale naozaj záujem nemám. Na to majú už roky svoje info kanály strážne psy totality.
Čiže ak máte záujem spraviť so mnou rozhovor bez manipulácií, som 100% za a pýtať sa môžete všetko, čo máte na srdci, na všetko Vám rád odpoviem. Sledovanosť bude myslím brutálna.
Budeme tam samozrejme snímať záložný materiál.
Dajte mi prosím vedieť, či ešte máte záujem natočiť autentickú výpoveď.
Srdečne
Tibor“

Tibor Eliot Rostas
Zopár slov o autorovi...
One Response to "T. E. Rostas: Podmienka pre televíziu"
  1. BTW, vyska dani z prijmu nic nehovori o tom, odkial tie prijmy boli. Treba vysvetlit (pomalsim) ze vysoka dan z prijmov znamena, zeprijmy boli priznane, a tym padom moze statny organ overit, odkial boli. T.j. ze ak by boli z Kremla, bolo by to zname. Ako skeptik vsak stale viem, ze v kreativnom uctovnictve sa da urobit pri naozaj vysokom prijme aj slusna dan, pricom cast prijmov sa moze/da zatajit. Tym Vas nechcem obvinovat, len uvadzam plnu pravdu o danej teme. Zatial mam pocit, ze smerujete k PRAVDE a nie ideologii. A ak mam pravdu, tento maly „podraz“ prijmete s nadhladom a porozumenim. V takom pripade mi je, samozrejme, jedno, odkial mate peniaze. Ak by Soros minal peniaze na dobru vec, vobec by mi to nevadilo. Bohuzial si to nemyslim. Porekadlo: ucel svati prostriedky pouzivaju vacsinou ti, ktori nim ospravedlnuju svoje zle konanie. Ak verite na karmu a „nieco, co je nad nami“ a podla toho konate, nepotrebujete toto porekadlo vyslovovat. Zelam pevne nervy!

Pridaj komentár

  & Časopis