TÍ, ČO NEPODĽAHLI TERORU NAJROZŠÍRENEJŠEJ PROPAGANDY DEJÍN SÚ NAOZAJ VÝNIMOČNÍ

obrázok: pixels

„Psychologička a analytička GLOBSEC – Kristína Blažeková u Dominika Hajdu. Popularitu konšpiračných teórií pripisujú najmä tomu, že viera v ne dáva ľuďom pocit výnimočnosti.“

Dávam im za pravdu. Vo svete s tak monumentálnym nátlakom gigantického informačného monopolu programujúceho myslenie a názory ľudí, keď pozerajúc na riadenú demolíciu 911 a denným nátlakom na vpichovanie chemikálií s mRNA vstupujúcich do ľudského genómu, pokladám všetkých, ktorí odolali tomuto šialenému terorizmu geobbelsovskej fašistickej propagandy 2.0 za výnimočných.

Drvivá väčšina populácie sveta sa nechala naprogramovať tak, že sledujúc voľný pád mrakodrapov a to, čo vidia, nie je to, čo vidia ale to, čo im hovoria, že majú vidieť. Z tohto pohľadu je to presne to isté, ako keď sa skoro 6 miliárd ľudí nechá presvedčiť, že si po najgigantickejšj psychologickej operácii dejín o „pandémii“, ktorá nikdy nebola, nechá do tela vstreknúť chemikálie neznámeho pôvodu o ktorých samotní výrobcovia a promotéri hovorili, že nevedia, čo spôsobujú, pričom mnoho z nich upozorňovalo celkom zrozumiteľne, že to je koktejl s následkami nedozerných rozmerov vstupujúci do ľudského genómu.

Popritom je celkom zábavné sledovať „odborníkov“ arogantne opovrhujúcimi nielen pochybnosťani „hlúpeho plebsu“ ale aj vynikajúcimi lekármi, ktorých umlčiava: vyjadrovať sa smie iba elitná špička imunológov a virológov, ktorú pred svetom reprezentuje Rockefellerov najgeniálnejší odborník – softvérový vývojár Bill so striekačkou v ruke.

A to ma privádza k záveru, že je asi všetko, ako má byť, takto ten softvér v ľudskej rase v pomere 80:20 naozaj funguje.

„Oči tých, čo vidia, nebudú zastreté, a uši tých, čo počujú, budú načúvať.“

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

(1) Najrozšírenejším konšpiračným teóriám verí až tretina Slovákov. Dáva im to pocit výnimočnosti, hovorí psychologička; spravy.rtvs.sk; 26.8.2023

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár