Ukrajina zakúpila LGBT komiks pre detí od 5 rokov

Foto: Focus.ua

Už viackrát sme zdôrazňovali, že niektorí politici chcú byť pápežskejší ako pápež samotný, radikálnejší, „modernejší“ a liberálnejší ako tí najzarytejší radikáli, „modernisti“ a liberáli. Prevažne sú to politici z „nových demokracií“ – krajín bývalého Sovietskeho zväzu. Snažia sa ukázať pred západnejšími kolegami v tom „najlepšom svetle“ a dokonca predbehnúť ich v tých iniciatívach, ktoré vymysleli „západniari.“

V podobnom duchu rozvíjajú tie najnovšie liberálno-genderové tendencie, ktoré pramenia z euroatlantickej „kultúry,“ „európskej civilizácie“ a „západných hodnôt.“ Najnovšie sa vyznamenalo ministerstvo kultúry Ukrajiny, ktoré zakúpilo viac ako tisíc kníh v žánri komiksov pre deti o láske osôb rovnakého pohlavia. Na ich príklade mienia vychovávať ukrajinské deti. Knihu už odoslali do knižníc.

Viaceré ukrajinské média síce informovali, že z prostriedkov štátneho rozpočtu ministerstvo kultúry Ukrajiny a Ukrajinský inštitút kníh zakúpili 1 240 výtlačkov knihy „Princezná + princezná: dlho a šťastne“ /“Princess Princess Ever after/,“ ale príliš túto „významnú udalosť v oblasti ukrajinskej kultúry“ nekomentujú. Je to bežný komiks, tiež v duchu „západných hodnôt“ a „európskej civilizácie,“ v ktorom deti oboznamujú s tematikou LGBT vzťahov.

Pozoruhodným (mnohí z nás by sa asi súhlasili, že odstrašujúcim, odporným a poburujúcim) faktorom je, že je určená pre detí od päť rokov, aby sa oboznámili s príbehom lásky dvoch dievčat, ktorý sa končí ich svadbou. Už od takého veku ukrajinskí „genderoví inžinieri“ nasadzujú do hláv malým deťom LGBT kaleráby!

Túto „knižôčku“ napísala novozélandská spisovateľka Katie O´Neillová. Podľa protokolu, ktorý zverejnil Ukrajinský inštitút kníh, zoznam knižných publikácií, medzi ktorými sa nachádza aj dojemný a romantický príbeh dvoch princezien, vláda schválila 5. júla minulého roku. A ako vidíme, prezentuje deťom skutočne „kvalitnú klasiku“.

V tejto súvislosti nám daná udalosť pripomenula istú epizódu, ktorá sa odohrala na Slovensku. Vláda Ukrajiny schválila nákup knižnej produkcie na celkovú sumu 666 tisíc hrivien. Nuž, človek by ani nechcel, ale mimovoľne si spomenie na súdny proces s Kotlebom, keď sa sudcovia „pohrali s číslami.“ Ukrajinská vláda schválila nákup kníh za „diabolskú“ sumu s troma šestkami. Ale v Kyjeve sa nikto s číslami hrať určite nebude.

V sprievodnom liste ministerstva kultúry Ukrajiny a Ukrajinského inštitútu kníh je uvedené, že daná kniha by mala napomôcť v „prekonaní stereotypných predstáv o ľudských vzťahoch“. V liste, ktorý podpísal štátny tajomník Jarema Duľ sa potvrdzuje, že komiks „Princezná + princezná: dlho a šťastne“, bol ozaj zakúpený z rozpočtových prostriedkov a distribuovaný do detských a školských zariadení a knižníc po celej Ukrajine.

Nuž, naši ukrajinskí priatelia sa znovu rozhodli byť „predvojom“ v Európe. Opäť sa snažia predbehnúť všetky členské krajiny EÚ v šírení veľmi zle zapáchajúcich a prehnitých „západných hodnôt“ a „euroatlantických ideí.“ Znova utekajú vpredu pred rušňom. Ťažko im vysvetlíme, že tento šport je veľmi nebezpečný a preteky s rušňom sa skončia vždy tragédiou. Ukrajinským deťom, ako aj deťom v mnohých európskych štátoch, už pomaly nedovolia ani trochu dospieť, aby mali viac rozumu, ale hneď im tlačia do hlavy LGBT kaleráby.

Iniciátori podobných ideí sú zjavne amatéri v oblasti histórie, filozofie a morálky. Nevedia, že akcia prakticky vždy vyprovokuje reakciu. Čím viac budú propagovať LGTB ideológiu, tým väčší odpor to bude vyvolávať v spoločnosti. A oveľa tvrdšiu a rýchlejšiu reakciu môžu očakávať práve preto, že do svojich hier zaťahujú detí, tých najmenších, ktoré ešte nie sú schopné trochu lepšie rozoznať, či im podsúvajú dobré alebo zlé „hračky“.

Normálny, triezvo zmýšľajúci človek nebude útočiť a trestať členov LGBT komunity. Nech si šťastne a pokojne žijú a vo svojich radoch robia čo chcú. Je to ich vec. Ale nech z toho nerobia podradné šou, propagandistickú kampaň a nezaťahujú do toho deti. Tie deti keď dospejú, sami sa rozhodnú kým a čím sú. Všetko má svoj čas a netreba amatérsky „napravovať prírodu“. Všetko sa má vyvíjať prirodzenou, normálnou a správnou cestou.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroje:
(1) «Принцесса+принцесса»: в Украине для детских библиотек приобрели книги о девушках-лесбиянках, Украинские национальные новости, 27.1.2021

(2) Минкульт закупил для детских библиотек более тысячи книг про однополую любовь, Focus.ua, 27.1.2021

(3) Госзаказ на 666 тысяч: в детские библиотеки Украины разослали книги про однополую любовь, Glavred.info, 27.1.2021

(4) «Принцесса+принцесса»: в Украине для детских библиотек приобрели книги о девушках-лесбиянках, Novosti N.org, 27.1.2021

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply