VIDEO: Česká filozofka Anna Hogenová o neomarxizme

Foto: Youtube

Profesorka filozofie Anna Hogenová v 5-dielnom rozhovore pre portál The Epoch Times rozpráva o neomaxizme, alebo kultúrnom marxizme, ktorý ani nie je filozofiou v pravom slova zmysle. Je to skôr myšlienkový prúd, ktorý vytrháva človeka z jeho koreňov a oddeľuje ho od jeho podstaty, potláča akýkoľvek systém hodnôt. Pritom neomarxisti postupným plazivým spôsobom získavajú vplyv v politike, či na univerzitách, kde degradujú pôvodný zmysel vysokoškolského vzdelania.

1. časť:

2. časť:

3. časť:

4. časť:

5. časť:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=”http://bit.ly/podporit-zemavek” target=”_blank” color=”red” style=”flat” radius=”semiround” size=”lg”]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply