VIDEO: Ľuboš Blaha: Zuzana Čaputová je financovaná z USA

Foto: Youtube

Zuzana Čaputová je financovaná zo Spojených štátov amerických. V roku 2016 jej pristálo na účte 175 tisíc amerických dolárov, čo je 5 miliónov slovenských korún. O jej náhle zbohatnutie sa postarala Goldmanova nadácia, ktorá vo svete šíri hodnoty globálneho liberalizmu a skrýva sa za ekológiu. Chcete vedieť, kto jej v skutočnosti túto cenu udelil? Meno po mene? Stačí 15 minút na oficiálnych stránkach Goldmanovcov či zopár klikov na Wikipédiu. A možno budete prekvapení. Pozrite si video Ľuboša Blahu.

Treba si tiež položiť otázku, prečo táto neoliberálna nadácia svoju enviromentálnu cenu ako jedinej zo Slovenska udelila práve Čaputovej, ktorej celé ekologické angažovanie súviselo s jednou skládkou odpadu. Prečo ju nedostal niekto, kto celoživotne bojuje za životné prostredie, napríklad Erik Baláž, snažiaci sa zachrániť posledné zvyšky slovenskej divočiny alebo niekto jemu podobný? Čaputovej sa vyrobil imidž ekologickej aktivistky, podobne ako Kiskovi imidž filantropa. Nepripadá vám to len ako iná verzia toho istého scenára?

[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=SlioyI1M5k4″ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár