VIDEO: Rostas: Vyjadrenie k razii

· Čas čítania: 1 min.
Foto: Youtube

V týchto dňoch by sme mali vytrvalo udržiavať pozornosť ľudí k tomu, ako sa zaobchádza s tými, ktorí si dovolia mať iný názor. Neštítia sa ani razie so samopalmi, ktorými mierili na mňa, aj moju manželku, držiacu v ruke maloleté dieťa, syn bol zahnaný do inej izby. V normálnom, právnom a slobodnom štáte je toto bezprecedentný akt nástupu perzekúcií a totality. Najprv totiž máte byť oboznámený s uznesením o obvinení, ktoré vám má byť doručené vopred, nie na chodbe vášho domu, kde ozbrojenci „zaisťujú priestor“ a vykonávajú raziu. Žiadne takéto uznesenie mi pred tým doručené nebolo, čo pokladám spolu s terorizovaním mojej rodiny, zverejňovaním fotografií o mieste bydliska ako aj ŠPZ auta za prejav fašistických praktík pošliapávajúcich základné ľudské práva a právo na ochranu súkromia. Z týchto a mnohých ďalších dôvodov budem v príslušnej dobe a so všetkou razanciou konať tak, aby bol tento prípad exemplárnou a masovo komunikovanou manifestáciou odmietania poroby našej krajiny. Písal som o nej v článku, za ktorý dnes brutálne zastrašujú moju rodinu. Tento stav by sme už rozhodne mali zmeniť skôr, ako nás za pripomínanie si našich najväčších synov histórie budú likvidovať, čím zlikvidujú aj našu budúcnosť a budúcnosť našich detí.

[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=d5KQKy4PI00&feature=youtu.be“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár