VIDEO: Sieň slávy úchylných filmov

· Čas čítania: 2 min.
Foto: Youtube

Opäť a zas sú komedianti použití k svojmu účelu: zabávať a v špecifických situáciách vytvárať zdanie morálnych autorít národa – spomeňme si na obdobie schvaľovania Tretej ríše československými hercami, príchod roku 1948 alebo neonormalizačné časy a Antichartu. V prípade herca Milana Kňažka ide o špeciálnu zvrátenosť. Politicky a duchovne výrazne limitovaný Kňažko dnes podobne ako za čias pôsobenia s agentom Budajom opäť mentoruje. Milan Kňažko, ktorého riaditeľ RTVS Jaroslav Rezník uviedol do siene slávy, začal svoj príhovor slovami: „Vraveli mi, aby som sa nevyjadroval k aktuálnej situácii, že je to nevhodné, ale je tu toľko nevhodného okolo nás…” Následne známy herec poďakoval mladým ľuďom, ktorí podľa neho prinášajú do našej krajiny nádej a momentálnu situáciu prirovnal k revolučnému roku 1989.

Ak ho nevideli, potom by si ale mali všetci, ktorí Kňažkovi postojačky tlieskali, pozrieť deviantný horor Hostel 2, ktorý Bratislavu a Slovensko vykresľuje ako žobrácku, bohom zabudnutú krajinu nikoho. Sú tu iba pekné dievčatá núkajúce sa na prostitúciu a mimoriadne obmedzení muži. Nič proti vkusu priaznivcov perverzných žánrov. Ibaže Kňažko, onen tribún Novembra za pravdu a lásku, bývalý minister zahraničných vecí si bez najmenších rozpakov zahral v bizarne deviantnom filme Eliho Raphaela Rotha Hostel 2, ktorý tým najvulgárnejším spôsobom vydáva domnelý obraz o krajine, na čele ktorej Kňažko kedysi stál.

[plsc_youtube url=“https://www.youtube.com/watch?v=bYaz3eGQHcs“ width=“700″ height=“400″ autoplay=“no“ responsive=“yes“]

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

Pridaj komentár