Výzva občanom: Pomôžte šíriť osvetu o 5G

Zdroj: Archív

Včera sme priniesli správu o tom, že sa v Bratislave pripravuje sputenie 5G siete – https://zemavek.sk/o2-pripravuje-v-bratislave-prvu-5g-siet/. O to aktuálnejším sa stáva augustové číslo časopisu Zem&Vek, kde sme rozobrali túto problematiku, vrátane rizík, ktoré z jej predčasného zavádzania hrozia.

Aktivisti iniciatívy Stop 5G na Slovensku v spolupráci s našim časopisu distribuujú remitendu augustového čísla spolu so sprievodným listom na obecné a mestské zastupiteľstvá po celom Slovensku. Keďže ich je obmedzený počet žadajú o šírenie osvety aj ďalších dobrovoľníkov. Na svojom webe k tomu píšu:

“Vďačne sme prijali ponuku časopisu Zem&Vek, ktorý téme 5G venoval augustové číslo na vysokej odbornej úrovni (strany 32 – 65). Tiež s veľkou vďakou prijímame ich veľkorysý dar remitendy, ktorý akceptovali na našu prosbu, aby sa tieto závažné informácie mohli šíriť medzi kompetentnými. Postupne roznášame na mestské zastupiteľstvá po celom Slovensku. Sami to však nezvládneme, a preto chceme poprosiť občanov, aby informovali poslancov vo svojom meste, obci. Vytlačte si sprievodný list a stránky z časopisu Zem&Vek, vložte do obálky a zaneste zvolenému mestskému poslancovi, ideálne všetkým.”

Stránky z augustového čísla si môžete stiahnuť tu: https://slovenskobez5g.org/zem-a-vek-5g/ (alebo skopírovať, ak augustové číslo máte doma).

Text sprievodného listu nájdete tu: https://slovenskobez5g.org/wp-content/uploads/ZV/sprievodny-list-ku-zem-a-vek.pdf.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply