Zajtra v Bratislave vrcholí podujatie Godzone tour

· Čas čítania: 2 min.
Ilustračné foto: Shutterstock

V čase, keď sa neoliberáli snažia ovplyvňovať mládež smerom k absurdným „hodnotám“ v rozpore s prírodnými i duchovnými zákonmi, či už jednostrannými besedami na školách, vydávaním rôznych príručiek alebo organizovaním festivalov typu Pohoda, je o to dôležitejšie informovať o podujatiach pre mladých, ktoré sú postavené na celkom iných základoch.

 
Článok pokračuje pod reklamou.


Na katolíckych kresťanských hodnotách je postavený projekt Godzone, realizovaný občianskym združením “SP” a zastrešený Združením kresťanských spoločenstiev mládeže. Godzone tour je evanjelizačné turné projektu Godzone, ktoré sa každoročne organizuje v rámci Týždňa Cirkvi pre mládež. Tento rok sa uskutočňuje 18. až 22. novembra 2019 v piatich mestách na Slovensku. Zahŕňa večerné koncerty, kde návštevníci zažijú originálny hudobno-tanečný program, vypočujú si jedinečné príbehy ľudí z celého Slovenska, uvidia interaktívnu divadelnú scénku, inovatívnu videoprodukciu a mnoho ďalšieho.

Bratislavské podujatie sa uskutoční 22. 11. 2019 od 18:00 do 21:00 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu. Vstup je zdarma.

Godzone tour nezahŕňa len celovečerný koncert, ale aj evanjelizáciu na námestiach, dobročinnú aktivitu, pomoc charitným centrám a zábavno-výchovný program na desiatkach základných a stredných škôl. Posledné roky sa na Godzone tour stretlo viac ako 22-tisíc mladých ľudí.

Bližšie informácie o projekte nájdete na https://godzone.sk/.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

[plsc_button url=“http://bit.ly/podporit-zemavek“ target=“_blank“ color=“red“ style=“flat“ radius=“semiround“ size=“lg“]CHCEM PODPORIŤ[/plsc_button]

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár