Zradí slovenský politik občana opäť pri Globálnom pakte o migrácii?

Očakáva sa, že členské štáty OSN už zanedlho v marockom Marakéši podpíšu Globálny pakt o migrácii, ktorý povyšuje migráciu na „ľudské právo“. Jedná sa o globalizačný projekt, v ktorom signatárske štáty deklarujú vôľu zrušiť súčasné kategórie migrantov.

Poslanec nemeckého Bundestagu Frohnmaier hovorí, že „dokument presadzuje migráciu do Európy a propagandu otvorených hraníc naplno.“ V spise sú zámerne mätúce a nejasné formulácie, ktorými sú globalizačné dokumenty známe a prakticky znamená koniec kontrolovanej migrácie a ochrany hraníc. Dohoda totiž nerozlišuje medzi utečencami a migrantmi. Preto už nelegálnych migrantov nemožno deportovať a svojvoľný prechod hranicami nebude považovaný za zločin, keďže migrácia sa stane ich „právom“.

Tímom sociálneho inžinierstva (v službách skrytej vrchnosti) trvalo jeden a pol roka návrh skompletizovať a presadiť schválenie. Spojené štáty suverénne odmietli túto znôšku slovami, že je „v rozpore s politikou USA v oblasti prisťahovalectva.“ Odolná Budapešť deklarovala, že návrh „je úplne proti bezpečnostným záujmom Maďarska.“ Minister zahraničných vecí Peter Szijjárto opísal kompakt ako „extrémne opatrenie, ktoré je zaujaté a uľahčuje migráciu.“ Frohnmaier súhlasí: „Pakt je ako dymová clona. Opisuje migráciu ako čisté obohatenie pre Európu a totálne ignoruje negatívne efekty na spoločnosť.”

Globálny pakt o migrácii obsahuje 23 cieľov, zameraných na ochranu, práva a zlepšené životné a pracovné podmienky pre migrantov a ich početné rodiny (ako súčasná invázia do Európy dokazuje, tí sú neproduktívni a neprispôsobiví a o opaku nepresvedčia ani mainstreamové srdcervúce príbehy o snaživých a ťažko skúšaných jedincoch). Pri presadzovaní mnohých z nich boli úspešné nadácie a mimovládne organizácie, dotované nadnárodnými štruktúrami s „náležite nadnárodnými“ zámermi. Pakt sa snaží vytvoriť globálny (údajne právne nezáväzný) rámec na riadenie migrácie a na podporu „medzinárodnej spolupráce medzi všetkými aktérmi v oblasti migrácie, uznávajúc, že žiadny štát nemôže riešiť migráciu samostatne.“ Termín “nezáväzný” je v tomto prípade liberálnou „tabletkou na upokojenie“ pre tých, ktorí by nemuseli súhlasiť so škandalóznym obsahom.

Prijímanie Globálneho paktu o migrácii sa uskutoční 10. a 11. decembra a bude sa konať pod záštitou Valného zhromaždenia OSN, aby dozeralo na hladký priebeh a signáciu ďalšej zmluvy, ktorá okresáva suverenitu národných štátov a vedie k jednej svetovej vláde.

Ako sa zachová slovenská vláda, ktorá hovorí pred slovenským obecenstvom tak a v Bruseli/New Yorku/Jeruzaleme koná inak? Ako sa zachová naša diplomacia, ktorá vyzerá, že nepresadzuje záujmy Slovenska v zahraničí, ale záujmy zahraničia na Slovensku? Nachytajú na hruškách slovenského voliča opozičné strany, ktoré sa naoko vyjadrujú proti paktu, ale roky kolaborujú s mimovládnymi organizáciami a cudzej moci oddanými osobami, ktoré migráciu na plné obrátky presadzujú? Kto z politikov a aktívnych kolaborantov opäť zradí slovenského občana, aby mohol od globalizátorov dostať „na politickom dôchodku“ teplé miesto v kanceláriách OSN/NATO/EÚ? Obháji si štandardný politik ešte niekedy svojho človeka, svoju vlasť a svoj národ?

Pramene:
[1] Global Compact For Migration (preložený do slovenčiny); Ministerstvo zahraničných vecí SR/Dokumenty (
PDF), 6.11.2018
[2] The Global Compact for Safe, Orderly and Regular Migration (GCM); International Organization for Migration/UN Migration Agency
[3] Hungary will withdraw from UN global compact on migration; Free West Media, 20.7.2018
[4] US refugee admission signals drop as Trump pulls out of UN migration initiative; Free West Media, 5.12.2017
[5] Frohnmaier: Strategiepapier des Entwicklungsministeriums migrationspolitisch eine Enttäuschung; Alternative fur Deutschland, 26.10.2018
[6] German parliament rows over UN Migration Compact; autor: Ben Knight; Deutsche Welle, 8.11.2018

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

  • Ja tipujem ze zradi (slovensky politik slovenskeho obcana). Mam taku zivotnu skusenost… Politik si totiz neuvedomuje ze je tiez obcan a jeho deti a ich deti budu tiez obcania. On vnima len svoju sekundu slavy…

Leave a Reply