Avatar Fest spojil ľudí, ktorí chcú žiť bez strachu

· Čas čítania: 2 min.
Foto: Avatar fest
O tom, že sa dá žiť vedome a zdravo, sa dalo presvedčiť aj počas uplynulého víkendu na festivale jogy, hudby duše a zdravia – Avatar Fest v Seredi. Celý sa niesol v duchu zdravého dýchania, otužovania, posilňovania životnej sily, meditácie, zdravej stravy, fyzického cvičenia a prednášok o tom, ako by mohol človek žiť plnohodnotný život bez strachu, bez rúšok, chemických látok, umelých liečiv a pod.
Festival vyvrcholil zaujímavou besedou s herečkou Silviou Šuvadovou, vydavateľom Zem&Vek Tiborom Eliotom Rostasom a moderátorom, inak organizátorom festivalu a jogínom Danielom Swami Dayanandom. Ďalší, v poradí už deviatykrát je festival naplánovaný už na 17. – 18 .októbra 2020. Viac info nájdete aj na www.avatarfest.sk
FOTOGALÉRIA:

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár