Čo pre nás chystajú noví revolucionári?

· Čas čítania: 5 min.
Foto: InfoWorld

Kto sleduje súčasnú situáciu vo svete a u nás musí mu byť jasné , že to nevyzerá s nami dobre. Neomarxisti , skrývajúci sa pod názvom ,liberáli“ vedome ničia našu krásnu vlasť. Dostávajú príkazy z ambasády USA a od spoločností arci zločinca Soroša. Dnešný systém nazývajú ,,liberálna demokracia“ čo je absolútny výsmech ľuďom priamo do tváre.

„Demokracia je typ politického zriadenia. Demokracia chráni dodržiavanie základných ľudských práv a slobôd, umožňuje dospelým občanom podieľať sa na chode štátu, zahŕňa informovanosť občanov. Tento typ politického zriadenia pramení z dvoch princípov, ktorými sú princíp uznania slobody a rovnosti občanov a princíp podriadenia sa menšiny väčšine“

Chápete ten výsmech ? Čo z toho platí dnes u nás ?

Ale poďme po poriadku . Keďže prvú celosvetovú marxistickú revolúciu , ktorá mala začať po VOSR , prekazil Stalin a nepodarila sa ani po 2SV marxisti zmenili stratégiu . Miesto ozbrojenej revolúcie z dola za požitia robotníckej triedy ,začali ,,Dlhý pochod inštitúciami“ – kultúrny neomarxizmus, tentoraz však z hora ! Bolo najprv potrebné zmeniť spoločnosť – umenie, film, divadlo, školstvo ,semináre, noviny časopisy a všetky médiá . Jedno za druhým musia byť dobyté, premenené a spolitizované v revolučnú agentúru. Potom by mal byť ľud pozvoľna vzdelávaný k tomu, aby revolúciu „pochopil“, a dokonca uvítal. Novými revolucionármi sa stali príslušníci akejkoľvek menšiny.

Vypracovali nasledujúcu stratégiu – budú sa podporovať všetky aj zvrátené názory ,ktoré idú proti väčšine (,hipies, feminizmus,LGBT, zelení, pedofília, možno aj zoofília, cigáni, migranti atď) Následne sociálne siete budú všetky nesúhlasné príspevky napádať , mazať a začne sa hromadne udávať. Preto bolo potrebné ovládnuť aj súdnictvo ,aby ľudia nesúhlasiaci s týmito zhovadilosťami, mohli byť urýchlenie odsúdení a cez médiá verejne odsudzovaní. Na západe to trvá už dlhšiu dobu ,u nás to aj za pomoci ilúzie pandémie COVID-19 začalo naberať rýchli spád po voľbách 2020. Netvrdím ,že sa to nedialo aj za Fica a Pelegríniho . Takže ak sa niekto čuduje prečo toto, alebo tamto, je to dlhodobý plán na úplné zotročenie ľudstva (NWO).

Toto sú dielčie plány NWO – zrušenie národných štátov, zlikvidovanie bielej rasy ,zlikvidovanie strednej vrstvy , digitálna mena , povinné čipovanie, depopulácia, debilizácia spoločnosti, vymyslená ,,nová reč“ , vytvorenie neprehľadnej siete mimovládok platených zo zahraničia. Čiže absolútna kontrola počas celého nášho života.

Ako obrovské skúšobné laboratórium slúži Čína . Nestále špehovanie, cez milióny kamier , ktoré rozpoznávajú tváre a aj hlasy. Vytvorili tam systém sociálneho kreditu. Ľudia ,ktorí sa akýmkoľvek spôsobom previnia voči systému, stačia aj slová , majú zakázané lietať, cestovať vlakom či požiadať o úver v banke . Takto to má vyzerať v budúcnosti aj u nás. Takže znovu sa vytvárajú ľudia druhej kategórie.

Na tzv. západe sú v zavádzaní NWO ďaleko pred nami . Myslím si ,že situáciu v krajinách ako Švédsko, Holandsko, Francúzsko či Nemecko nie je potrebné opisovať . Rozprával som s mnohými ľuďmi ,ktorí to nevedeli pochopiť, že prečo je západ ďalej v rozklade . Odpoveď je jednoduchá . Tam táto neomarxistická revolúcia trvá od 60-siatych rokov minulého storočia. Takže my sme boli chránení pred týmto satanským plánom socialistickým blokom. To bola aj jedna z príčin prečo musel byť odstránený !

Výchova novej generácie trvá 20 až 25 rokov. Takže je tiež jasné prečo musel byť odstránený Mečiar v 1998 za asistencie CIA , Mosadu a Sorosových peňazí . Potom nastúpila ,,modrá banda“ okolo Dzurindu , ekonomického vraha Mikloša , Malchárka, Ruska či Radičovej. To sú predchodcovia dnešnej bandy okolo Matoviča (živý príklad je Sulík). Takže dnešná ,,nová generácia“ , ktorá si to ani neuvedomuje, hlasovala tak ako hlasovala. Hlasovala vlastne za marxistickú svetovú revolúciu 2.0 .

Pri ,,dzurindovcoch „ by som sa pozastavil . Podľa mňa spáchali najväčšiu lúpež za celú našu históriu . Vysvetlím – po ,,89“ sem prišli súkromné západné banky a začali bezhlavo požičiavať peniaze takmer komukoľvek ( dopredu vedeli že budú odškodnené ) .Samozrejme , že všelijakí ,,podnikatelia“ nesplácali. Potom prišli ,,modrobrucháči“ a presvedčili verejnosť ,,obrovským hnusným klamstvom“, že musíme privatizovať ,aby sme mohli zaplatiť bankám ich stratu ! Takže ešte raz , predali sme strategický majetok budovaný generáciami , aby sme zaplatili stratu súkromným bankám !!! Kolosálny podvod. Všetci aktéri by mali doživotne sedieť

Paradoxom liberálnych neomarxistov je to ,že všetci ako jeden odsudzujú režim z pred roku 1989 , ale vlastne svojím konaním vlastne podporujú vznik toho istého systému aj u nás. V USA momentálne prebieha socialistická revolúcia . EÚ je celá socialistická – Baroso otvorený maoista, ožran Juncker bol pri odhaľovaní soch Marxa v nadživotnej veľkosti , v Nemecku znovu usadili obrovskú bustu Lenina (súd to povolil ), v Taliansku uvažujú ,že výročie založenia ich komunistickej strany bude štátny sviatok (vláda na oslavu poskytla 400 tisíc eur). Ale maturantka Nicholsonová žaluje Blahu za odznačik !

Dôležité budú novembrové voľby v USA. Už dnes je jasné ,že prehru neprijmi ani jeden z kandidátov. To hovoria už dopredu . Ponúkajú sa dve riešenie – rozpad USA ,alebo občianska vojna . Neviem si nič iné predstaviť . Dúfam ,že sa to neprenesie aj Európy a k nám .

Takže čo pre nás chystajú v blízkej budúcnosti ?

Digitálna mena – zoberú nám jednu z našich slobôd a to je hotovosť . To znamená ,že sa staneme úplnými otrokmi pánov peňazí . Budú môcť kedykoľvek znížiť úrok, zvýšiť poplatky , jedincov ,ktorí budú ,,frflať“ na systém jednoducho na pár mesiacov odpoja , však počítač urobil chybu . Ak ste si všimli , v poslednej dobe začali znepríjemňovať platby v hotovosti najme v bankách rôznymi stupídnymi podmienkami vkladu a výberu v hotovosti . To aby sme sa sami dobrovoľne vzdali hotovosti ! Takže je potrebné čo najviac platieb uskutočňovať v hotovosti .

Vakcinácia- ,,mengeleho“ žiak Gates sa vôbec netají účelom vakcinácie – zarobiť a depopulácia . Hovoril o tom verejne. Keďže verejnosť je dosť skeptická a stavia sa na odpor, tak to nebude povinne. V rámci neomarxistického ,,nového jazyka“ vytvorili pojem, ,,sociálna izolácia“. To znamená ,že vytvoria dve kategórie ľudí , tí čo si dali vakcínu a tí čo nie . Tú druhú skupinu budú sústavne diskriminovať rôznymi zákazmi – nemáš vakcínu nemôžeš do MHD, kina a pod. Postupne sa pridajú aj nadnárodné korporácie a ako podmienka prijatia do práce bude vakcína. Tú prvú skupinu budú zvýhodňovať rôznymi maličkosťami. V susednom Česku sa priekupník s vakcínami Primula jasne vyjadril ,že tí čo sa dajú zaočkovať nebudú musieť nosiť rúška. Big farma mafia donútila prijať v EÚ nariadenie ,že nie sú zodpovední za prípadné nepriaznivé účinky vakcín, pretože ju vytvárali pre všeobecné blaho v rýchlosti ! Všetka zodpovednosť je tak prenesená na toho ,kto si ju dá pichnúť . O zložení vakcíny je škoda hovoriť .

Jediné riešenie pre nás ,ako si zachovať štát ,vidím v začlenení sa do sféry Ruska. Už vidím, ako som mnohým zodvihol tlak, ale to začlenenie bude úplne iné ako v ZSSR. Inak ako štát a národ prestaneme existovať, na čom úspešne pracujú užitoční idioti v mimovládkach , ako aj súčasná vláda amatérov .

Autor: Boris Mesár

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: prevzaté z blogu Borisa Mesára, 12.10.2020

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected] UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2021

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár