Ďalšie zdroje k problému podvodnej privatizácie dodávok vody

Tagged With: , , , Add Comment

Včera sme priniesli úryvok z rozhovoru s Radkom Novotným, zakladateľom nadácie Pravda o vodě (https://zemavek.sk/nadnarodne-koncerny-nam-kradnu-vodu-a-zisky-vyvazaju-von/). Celý rozhovor si budete môcť prečítať v najbližšom, júnovom čísle Zem&Vek. V rozhovore R. Novotný bude spomínať aj francúzsky dokument Ako korporácie bohatnú na vode. Dokument s českými titulkami je dostupný na Youtube, pozrieť si ho môžete aj tu:

Tu je zase krátky rozhovor s Radkom Novotným pre televíziu DV TV:

Ďalšie doplňujúce informácie môžete získať na webovej stránke nadácie www.pravdaovode.cz. Sú na nej aj kontakty na pána Novotného, ktorý by veľmi rád našiel spolupracovníkov na Slovensku, aby mu pomohli mapovať situáciu v našej krajine.

Marián Benka
Po predchádzajúcom pôsobení v rôznych tituloch ekonomickej tlače som napokon prešiel do redakcie Zem a Vek. Jednak preto, že som sa dostával k čoraz viac informáciám o pravej podstate a neudržateľnosti súčasného ekonomicko-politického systému. Jednak vďaka môjmu záujmu o prírodné duchovno, alternatívy všetkého druhu a vývoj spoločnosti ako takej.

Pridaj komentár

  & Časopis