Macron vyhral voľby a obetoval 50 francúzskych vojakov v ukrajinskom Mariupole…

Okrem toho, že Mariupol je strategické miesto, je aj tajnou základňou NATO dôstojníkov v podzemí Mariupolu.  Putin pred pár dňami otvoril bezpečný koridor pre tých, ktorí sa chcú vzdať. Macron poslal rozkaz „nevzdávať sa“…Prečo obetoval Macron vlastných vojakov, ktorí s najväčšou pravdepodobnosťou v Mariupole zahynú pre americké záujmy?

Ruské bezpečnostné úrady vyhodnotili informácie od zajatých Ukrajincov a oznámili, že v železiarňach Azovstal je okrem cca 2000 ukrajinských vojakov viac ako 400 zahraničných vojakov. V továrni sú americkí, britskí a francúzski vojaci, „Viac ako 50 z nich sú francúzski dôstojníci. Títo dôstojníci tam boli, aby cvičili Ukrajincov na používanie zbraní, ktoré Francúzsko dodalo Ukrajine a nacistickým skupinám. Tiež sa sami zúčastnili vojny.” Francúzsko poslalo na záchranu svojich vojakov do oblasti dva vrtuľníky. Obidva boli zostrelené.

Macron často volal Putinovi. Žiadal otvorenie humanitárneho koridoru. Rusko otvorilo humanitárny koridor smerom k regiónom, ktoré kontroluje. Macron však chcel otvoriť humanitárny koridor opačným smerom, do Ukrajiny.  Jeho cieľom bolo zachrániť francúzskych dôstojníkov z toho koridoru.” Plán nevyšiel. Macron o tajnej misii svojich vojakov a dôstojníkov vedel. Nemohol dopustiť, aby sa informácie o cieľoch francúzskej misie dostali na „svetlo božie“, lebo by sa proti nemu vo Francúzsku zdvihla vlna odporu. Potreboval natiahnuť čas a vyhrať voľby. Preto obetoval svojich vojakov!!!

„Zariadenia hutníckeho závodu Azovstal v meste Mariupol boli úplne obkľúčené ruskými silami. Ruskí vojaci vyzvali  ukrajinské sily, aby sa vzdali. Z odpočúvaných rozhovorov bolo zrejmé, že kyjevská administratíva nariadila neonacistom z  Azovu zastreliť vojakov a zahraničných žoldnierov, ktorí by sa chceli vzdať.  Od začiatku vojny prišlo na Ukrajinu 6824 zahraničných žoldnierov zo 63 krajín. Treba poznamenať, že títo žoldnieri tam idú bojovať pre americké záujmy a predovšetkým pre peniaze. Mesačne sa ich odmena pohybuje do desať tisíc dolárov.

Prítomnosť vojakov a dôstojníkov NATO z Veľkej Británie, ktorým hrozí zajatie v Mariupole donútilo zdvihnúť zadok aj strapatého Borisa Johnsona a navštíviť Kyjev. Johnson má čerkesko-turecko-rusko-židovských predkov a musí byť z toho genetického chaosu frustrovaný. Zelensky mu dal neurčité prísľuby a žiadal zbrane. Potreboval sa dohodnúť s Američanmi, ktorí ho riadia. Pre ten istý dôvod boli rokovať v Kyjeve tiež Blinken a Austin. Američanom sa nechce obetovať vlastných vojakov a žiadali v neformálnom rozhovore, aby Zelensky s Rusmi vybavil prepustenie vojakov NATO v Mariupole. Ako protihodnotu mu sľúbili ďalšie zbrane v hodnote necelej miliardy USD.

Ukrajina po týchto návštevách a telefonátoch predstaviteľov štátov NATO, požiadala OSN, aby bola garantom vytvorenia humanitárneho koridoru. Počíta zrejme s tým, že Rusi budú súhlasiť a dôstojníci základne NATO v Mariupole „prekĺznu“ do bezpečia…za pomoci civilov, ktorých tam ukrajinské jednotky držia ako rukojemníkov. Rusko sa pritom už pred dvoma dňami vyjadrilo, že umožní evakuáciu civilistov. Ukrajina návrh zamietla, lebo táto ponuka Ruska sa netýkala vojakov Ukrajiny, ktorí sa nevzdali vrátane neonacistických zoskupení a vojakov štátov NATO.

Pre všetky štáty NATO, ktorých vojaci sú uväznení v podzemí Mariopolu by bolo ideálne, aby Rusko zbombardovalo objekty tovární a pozabíjali svedkov, ktorými sa vojaci NATO stanú v prípade ich zajatia. Putin ich zajme. Vie akú obrovskú hodnotu majú pre nich živí zajatí dôstojníci NATO, ktorí budú pri vyšetrovaní vypovedať pred bezpečnostným výborom Ruska. Neboli to len takí hocijakí dôstojníci, ale príslušníci velenia NATO na Ukrajine v boji proti Rusku. Rusi vedia, že ak ich dostanú živých a zverejnia ich výpovede, tróny západných mocnárov sa budú otriasať v základoch…

Čo sa málo vie o Macronovi je to, že v minulosti pracoval pre investičnú banku Rothschild, na čom samozrejme nie je nič zlé, keby po tom čo vstúpil do politiky nezneužíval svoje postavenie a neloboval pre ňu. Soros a Macron sú spojené nádoby a nie náhodou mu hneď po opätovnom zvolení za prezidenta gratuloval mladý Soros. Macron je tiež v pozadí spriahnutý s firmou Pfizer. Verejne sú dostupné aj dokumenty Macronleaks (wikileaks), ktoré uvádzajú Macronove offshore bankové účty.

AUTOR: Ivan Štubňa

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

https://www.aydinlik.com.tr/haber/macron-subaylarini-mariupolde-olume-terk-etti-312526

https://www.ojim.fr/soros-et-macron-jeu-des-10-ressemblances-premiere-partie/

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply