Prestup Krúpu do SaS je priehľadný pokus o politický podvod…

Foto: Facebook

Pobočník hlavného dezoláta a jeho nepodarený klon Krúpa prestupuje do SaS. Poviete si. No a čo. Takých prestupov už Slovensko zažilo mnoho. Lenže teraz ide o niečo iné. Odrazme sa od nasledovnej informácie politických postov:

Minister obrany Naď, podozrivý zo špionáže v prospech cudzej mocnosti;

Minister vnútra Mikulec, bývalý vojenský a možno aj súčasný špión pracujúci pre cudziu mocnosť;

Minister zdravotníctva Lengvarský, generál vo vláde slúžiaci na podporu militantného vládneho krídla, ktorý má pravdepodobne plniť pokyny súvisiace s pokračovaním covidového očkovacieho šialenstva;

Ide o časť militantnej vládnej chunty.

Juraj Krúpa podobne ako Naď absolvoval niektoré kurzy podozrivé s výchovou špionážnych kádrov. Krúpa bol aj zamestnancom niektorých organizácií prepojených na špionážne centrá. Napríklad SSPI. Študoval na Fakulte politických vied a medzinárodných vzťahov na Univerzite Mateja Bela v Banskej Bystrici. Zo stránok univerzity však nie je jasné, či Krúpa titul PhDr. získal alebo nie. V časti o absolventoch sa uvádza, že absolvoval magisterské štúdium.

Ultrapravičiar Juraj Krúpa pôsobil ako riaditeľ programu Bezpečnosť a obrana v Slovenskom inštitúte pre bezpečnostnú politiku (anglicky SSPI). Medzi spoluzakladateľov  tejto pochybnej organizácie patria ešte Jaroslav Naď –najvyšší dezolát, Marián Majer, štátny tajomník na úrade hlavného dezoláta, a Monika Masariková, riaditeľka kancelárie hlavného dezoláta.

Okrem toho je Krúpa aj hulvát, čo je zrejme zapríčinené jeho nedostatočnou výchovou v detstve. Dokázal to svojim správaním tak, ako je to zrejmé napr. z článku tu.

Krúpa je tiež predsedom výboru Národnej rady Slovenskej republiky pre obranu a bezpečnosť a je spoluvinníkom za súčasný stav dezorganizácie rezortu obrany a jeho znefunkčnenie. Je zodpovedný s Naďom za prijatie okupačnej dohody DCA s USA a z podozrenia trestného činu vlastizrady.

 

Na stránke OĽANO sa uvádza otázka. Citujem:

Ako ste sa dostali na kandidátku?

“Roky pôsobenia na ministerstve obrany mi dali poznanie nefunkčnému systému a veľkej korupcii. Pôvodne som bojoval s týmto mafiánskym systémom z pozície zástupcu mimovládneho sektoru. Upozorňoval som na kauzy a nefunkčný systém obrany štátu. To však prinieslo len minimálny efekt. Navyše rezort obrany je len malý výsek celého zlyhávajúceho systému štátu, ktorý je rozožratý korupciou a protekcionizmom“.

Krúpa používa olajnovskú mantru o korupcii a stavia sa do pozície „hrdinu“ ktorý bojuje s mafiou. Sú to výplody a bludy chorej šedej kôry mozgovej. Ak vedel o korupcii mal povinnosť to oznámiť orgánom činným v trestnom konaní (OČTK). Prečo to neurobil? Ak vedel o činnosti mafie a ich činoch nezlučiteľných s právom SR, mal povinnosť to takisto oznámiť OČTK. Ale bol ticho. Ide teda o politické fantazmagórie Krúpu, ktorý takéto sprosté obvinenia používa ako prostriedok politického boja. A to sa nazýva chrapúnstvo. Krúpa sa priznáva, že údajne bojoval s mafiánskym systémom z pozície zástupcu mimovládneho sektoru. Dopĺňam, že išlo o SSPI, organizáciu podozrivú z plnenia amerických úloh v SR v rozpore so záujmami SR. Ide o kinderorganizáciu v osídlach cudzích služieb. Okrem ich financovania západnými spravodajskými organizáciami, SSPI pumpuje peniaze aj zo štátnych zdrojov ako môžete zistiť z Centrálneho registra zmlúv na uvedenom v odkaze. Prepojenosť štátu napr. na americkú CIA je tak evidentná.

Na stránke OĽANO si môžete tiež pozrieť aktivity Krúpu ohľadne jeho legislatívnej iniciatívy. Je nulová. Nejde o významné aktivity týkajúce sa jeho náplne práce. Čiže z tohto pohľadu si Krúpa neplní svoje pracovné povinnosti. Okrem toho Krúpa preukazuje svoju neschopnosť aj tým, že pre výkon svojej funkcie potrebuje až troch asistentov poslanca. Vyzerá to tak, že celú jeho činnosť tvorí niekto iný a on sa pod to podpisuje. Dosť úbohé nie? Ako je to zrejmé zo stránok NR SR, Krúpa absolvoval viacero zahraničných ciest. Občanov by určite zaujímali výsledky týchto ciest a ich prínos pre SR. Takéto informácie však nenájdete. Krúpa sa tak zaradil k ďalším štátnym turistom, ktorých cesty financujú občania zo svojich daní.

Vráťme sa však k meritu veci. Čo je za prestupom údajného vydedenca OĽANO Krúpu do SaS?

Faktom je, ž táto vláda melie z posledného. Faktom je, že OĽANO sa do novej vlády nedostane. Je pravdepodobné, že SaS sa do novej vlády dostane, aj keď tam nemá čo robiť. Žiaľ serióznych politických strán na Slovensku je ako šafránu.

Ak si chce USA a Pentagon udržať vplyv vo vysokej politike SR a v jej vojenských a bezpečnostných štruktúrach čo urobí? Presunie hráča z krachujúcej strany do strany, ktorá má šancu vo voľbách uspieť a pokúsi sa obsadiť post napríklad ministra obrany Jurajom Krúpom!!!

Takéto nebezpečenstvo je tu reálne lebo Krúpa sa zaradil medzi „expertov“ SaS pre obranu a dokonca na pozíciu tímlídra. Skutočnosť je taká, že Krúpa je obrovské bezpečnostné riziko pre SR. Ostáva len veriť, že voliči sa spamätajú a nebudú voliť stranu SaS, ktorá prichyľuje dezolátov OĽANO.

Takže prestup Krúpu znamená len jeho možnú budúcu prípravu na post ministra obrany po nových voľbách!!!

Odkaz pre vojakov:

Začnite plniť prísahu danú občanom SR a nerešpektujte tých predstaviteľov vlády a Vášho rezortu,  ktorí Vám v tom bránia svojimi protiústavnými činmi!!! 

Vykonávanie vojenských rozkazov v rozpore s prísahou nie je zaväzujúce a vojak ich plniť nesmie. Naopak, má právo a povinnosť sa týmto rozkazom vzoprieť!!! 

Vojenská prísaha znie: 

„Slávnostne prisahám, že budem verný Slovenskej republike. Sľubujem, že budem zodpovedne plniť úlohy, ktoré ozbrojeným silám vyplývajú z Ústavy Slovenskej republiky, ústavných zákonov, zákonov a budem vykonávať vojenské rozkazy. Budem čestným, statočným a disciplinovaným vojakom. Som pripravený brániť slobodu, nezávislosť, zvrchovanosť, územnú celistvosť Slovenskej republiky a nedotknuteľnosť jej hraníc. Na to som pripravený vynaložiť všetky svoje sily a schopnosti a nasadiť aj svoj život. Tak prisahám!“

PS: čoho sú zločinci NATO schopní, si môžete pozrieť tu

AUTOR: Z mesta SNP Ivan Štubňa

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj:

https://zemavek.sk/juraj-krupa/

http://fpvmv.webcreators.sk/studium/nasi-absolventi/juraj-krupa.html

https://www.teraz.sk/slovensko/nr-sr-odsuhlasila-dohodu-o-obrannej-spo/610671-clanok.html

https://www.obycajniludia.sk/ludia/juraj-krupa/

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply