Rusko „smeruje” k zavedeniu povinného COVID očkovania do národného očkovacieho kalendára

Foto: Shutterstock

Ruský ministr zdravotnictví prohlásil, že plánuje zavedení povinného COVID očkování do národního očkovacího kalendáře. Michail Muraško (ruský ministr zdravotnictví) říká, že spolupracuje se zákonodárci na prosazení povinného očkování proti COVIDu na federální úrovni.

 

Komsomolskaya Pravda 16. června, 2022:

Vedoucí ruského ministerstva zdravotnictví Michail Muraško uvedl, že očkování proti koronavirové infekci se může stát povinným v Národním kalendáři preventivních očkování. „Nyní potřebujeme získat určité zkušenosti, získat údaje o dalším vývoji tohoto procesu, ale směřujeme k tomu. Dnes vidíme, že řada zahraničních kolegů začíná kombinovat vakcínu proti chřipce a vakcínu proti COVID infekci, i to se připravuje,“ řekl na okraj SPIEF.

Překlad obrázku: „Ministerstvo zdravotnictví Ruska připustilo, že očkování proti koronaviru se může stát povinným v očkovacím kalendáři. Nyní je nutné získat zkušenosti pro další vývoj v této záležitosti, poznamenalo ministerstvo.”

 

Nevěříte KP? Tady je Interfax:

Překlad obrázku: „Očkování proti COVID se plánuje provést povinné v rámci národního očkování Ruské federace. Očkování proti koronaviru bude povinné v ruském národním kalendáři preventivních očkování; V současné době se na tom pracuje s poslaneckým sborem, uvedl vedoucí ruského ministerstva zdravotnictví Michail Muraško.”

 

Nevěříte Interfaxu? Tady je Kommersant:

 Překlad obrázku: „Očkování proti COVID-19 se může stát v očkovacím kalendáři povinné. Šéf ruského ministerstva zdravotnictví Michail Muraško uvedl, že očkování proti koronaviru by se mohlo stát povinným v národním očkovacím kalendáři, který schválilo ministerstvo. Podle něj diskuse o této otázce pokračuje, ale existují určité nuance. Příslušný návrh zákona byl již předložen Státní dumě k projednání.”

 

Nevěříte Kommersantu? Tady je TASS:

Překlad obrázku: „Muraško: diskuse o zařazení očkování proti koronaviru do národního očkovacího kalendáře pokračuje. Rusko má zásoby vakcíny Sputnik V, tvrdí ministr zdravotnictví.”

 

Je to tak, jak to je.

Překlad obrázku: „Muraško doporučil přeočkovat proti COVID-19 každých šest měsíců”.

 

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Zdroj: Originál článku TU; 16. júna 2022

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected].

 

UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

One Response

 • Ja verím.
  Pokiaľ Rusko nebude – rovnako ako Slovensko – vyčistené od podvraťákov typu Mikas a kolektív, dovtedy budú pokúšať osud a chcieť zarobiť cez mŕtvoly.
  Ja neviem čo si všetci myslíte!
  Slovensko je krajina ktorá podporuje vojnu? Nié… niéé, kdeže…
  my len posielame zbrane aby jedna krajina bojovala víťazne proti druhej. Slovensko je krajina ohrozená kovidom? Nié… ale máme nakúpených vakcín do aleluja. A my nerozhodujeme, ani lekári, ani odborníci, ale politici!
  Prečo si niekto myslí, že Rusko = Putin?
  Fakt si myslíte že
  Slovensko = Naď
  Slovensko = Čaputová
  Slovensko = Korčok
  Slovensko = Lajčák
  Slovensko = Heger, Matovič, Mikas, Sulík…?
  Áno, navonok to tak vyzerá, pretože občania sú ešte stále zalezení v brlohoch a vyčkávajú. Ako počas druhej svetovej vojny. Až keď bolo jazné že prehráme vojnu, zorganizovali sme povstanie aby sme skončili na strane víťazných mocností.
  Takí sme my zbabelci, taká je história Slovenska.
  V ničom sme sa nezmenili.
  Aj po ´89 len komouši prevrátili kabáty a mohli vládnuť ďalej – neviseli na kandelábroch ako v Rumunsku!
  Čakajte zmenu, keď Čaputová a Naď zmenia rétoriku o 180°.

Leave a Reply