Emisné povolenky pre domácnosti boli odložené
Slovenskí politici privítali odklad zavedenia emisných povoleniek, ktorý včera schválil Európsky parlament. Systém však nezrušil, keďže jeho cieľom je zlepšenie kvality ovzdušia a motivácia firiem k energetickým úsporám a technologickým inováciám. Z podnikateľského prostredia aj zo strany časti politickej … Čítať ďalej







