Primátor Bratislavy sľubuje po stabilizácii rozvoj
Ivo Nesrovnal, ktorý kvôli kandidatúre na kreslo bratislavského primátora vystúpil z SDKÚ-DS a prezentoval sa ďalej ako „nezávislý“, sa po víťazstve v komunálnych voľbách (15. 11. 2014) pokúšal v úvode svojho pôsobenia odlíšiť od svojich predchodcov zakladaním nových tradícií. Jednou z nich malo … Čítať ďalej






