T.E.ROSTAS NA PRAŽSKEJ LETENSKÉ PLÁNI

 

Na dnešnej demonštrácii na pražskej Letenské pláni, za Slovensko vystúpili Ján Baránek a Tibor Eliot Rostas. Spisovateľ, publicista a vydavateľ Zem&Vek predniesol v Prahe zásadné tézy Národného obrodenia, ktoré reprezentuje. V prejave venoval špeciálnu pozornosť tisícročným dejinám dvoch hrdých národov, ktoré nedrancovali iných k tomu, aby mohli rozkvitať.

“My sme potomkovia zemí zasľúbených – Českomoravská kotlina aj Karpatský oblúk so Žitným ostrovom sú rajskými záhradami úrodnej zeme, priezračných vôd, geotermálnej energie ale aj pracovitých a mimoriadne bystrých ľudí”, zdôraznil Tibor Eliot Rostas. Medzi zásadnými tézami národného obrodenia, ktoré v Prahe na Letenské pláni uviedol je garantovaná neutralita a nezlúčiteľnosť Slovenskej republiky so Severoatlanickou alianciou. Ďalej je to energetická, potravinová a výrobná sebestačnosť, znovuzavedenie národnej meny a Slovenskej centrálnej banky.
Vo finále Tibor Eliot Rostas zdôraznil, že v našom historickom zápase bez strachu pokračujeme na oboch brehoch rieky Morava ďalej, lebo strach je iba taký hlboký, ako nám to umožní naša myseľ.
“Nech žijú slobodné Čechy a Morava, nech žije slobodné Slovensko”, ozývalo sa Letenskou pláňou za veľkej odozvy publika.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi vydavateľstva Sofian, s.r.o. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Vydavateľstvo Sofian, s.r.o. nie je zodpovedné za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku. Sofian, s.r.o. dáva súhlas na zdieľanie našich pôvodných článkov na ďalších nekomerčných internetových stránkach, ak nebude zmenený ich text a názov. Pri zdieľanom článku musí byť uverejnený zdroj a autor. Ak chcete články z nášho webu publikovať v tlači či inými formami, vrátane komerčných internetových stránok, kontaktujte redakciu na [email protected]
UPOZORNENIE
Vážení čitatelia – diskutéri. Podľa zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť im všetky informácie zozbierané o vás systémom (IP adresu, mail, vaše príspevky atď.) Prosíme vás preto, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého trestného činu uvedeného v Trestnom zákone. Najmä, aby ste nezverejňovali príspevky rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne.

PREDPLATNÉ ZEM&VEK 2022

 

Náš časopis sa chce vymaniť z bežných stereotypov nielen svojím obsahom a spracovaním, ale aj tým, že nebude publikovať inzerciu a reklamy. K predplatnému síce neponúkame zľavy v hypermarketoch a kozmetických štúdiách, ale našim najúprimnejším poďakovaním za Vašu priazeň je rozšírenie Vášho časopisu. Ostávame aj naďalej bez akejkoľvek reklamy a preto sa nemusíme spovedať žiadnym sponzorom, inzerentom ani politickým stranám. Práve toto je jediným a skutočným kritériom nezávislosti, vďaka ktorej môžeme slúžiť iba Vám, čitateľom. Aj z tohoto dôvodu sme výlučne závislí iba na predaji a predplatnom. Srdečne ďakujeme za Vašu podporu.

 

OBJEDNAŤ PREDPLATNÉ

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Leave a Reply