V koho záujme terorizuje ideopolícia NAKA?

· Čas čítania: 2 min.
Ilustračné foto: Shutterstock

Komando ideopolície protiextrémistického oddelenia NAKA prepadlo 26. februára 2018 rodinu šefredaktora Zem&Vek T. E. Rostasa, pričom samopalmi mierili na jeho ženu aj deti – https://zemavek.sk/pravda-o-zbraniach-zrebcine-a-zasahu-naka/. Celé toto absurdné a hrôzostrašné divadlo sprevádzal krik po zuby ozbrojených kukláčov a komando NAKA, zakrádajúce sa zo všetkých strán pozemku, na ktorom stojí rodinný dom publicistu. Neskôr príslušníci NAKA vysvetľovali, že je im to veľmi nepríjemné, no plnia príkazy kohosi zhora. Vtedajší prezident polície Tibor Gašpar Rostasovi v osobnom rozhovore potvrdil, že takýto príkaz nevydal.

Útoky a razie protiextrémistickej jednotky NAKA pokračujú naďalej, spájať ich s Ficovou vládou je nezmysel. Pred niekoľkým dňami vtrhli skoro ráno do domu univerzitného pedagóga, docenta Jána Dudáša a vykonali domovú prehliadku – https://zemavek.sk/trestne-stihanie-za-pravdu-navrat-do-stredoveku-resp-do-50-tych-rokov-bolsevickych-sudnych-excesov/.

Včera vo svojej spanilej jazde pokračovali – https://www.cas.sk/clanok/989619/prebudenie-do-hororu-adriane-vtrhli-do-domu-kuklaci-kym-na-nu-mierili-so-zbranou-vnucka-spala-vo-vedlajsej-izbe/. K tomuto prípadu sa na svojom facebooku vyjadril spevák Jaroslav Pagáč alias Reborn: „Viem moc dobre o čo ide, keď na moju manželku mierili so samopalom, keď mala v náručí nášho 2 ročného syna a ja som v spodkoch ležal o 5:30 na studenej zemi pred domom… Našťastie malý to ešte nechápal a moja žena je veľmi silná, takže sme tento psychologický úder systému zvládli… Slová, ktoré mi neskôr povedal jeden príslušník, si pamätám doteraz: je to pritiahnuté za vlasy, ale robíme svoju prácu. Neskôr bolo cítiť, že túto raziu nerobili od srdca. Dôvodom razie malo byť práve mojej legálne držanie zbrane…“ Reborn bol obvinený zo „šírenia extrémistických materiálov“, čiže predmetov so slovanskými symbolmi – https://zemavek.sk/spevak-reborn-k-trestnemu-stihaniu/.

O tom, že je ideopolícia protinázorovej jednotky NAKA v rukách politických, finančných a ideologických záujmov organizovaných skupín, niet pochýb. Toto komando stvorili tí istí, ktorí vytvorili koncept boja proti všetkým s iným názorom. Ten reprezentujú ľudia ako Irena Biháriová z Progresívneho Slovenska financovaného Esetom. Protiextrémistické oddelenie NAKA je takisto spojené so zväzom židovských náboženských obcí, jeho čelný predstaviteľ Igor Rintel v RTVS jej prácu a zásah proti Rostasovi obhajoval, pričom verejnosť klamal a podvádzal. Za toto protiprávne konanie na neho podala advokátska kancelária Jána Čarnogurského trestné oznámenie – https://zemavek.sk/advokatska-kancelaria-jana-carnogurskeho-podala-trestne-oznamenie-za-sirenie-nepravdivych-informacii-o-rostasovi/. V časoch, keď sa dvíha koordinovaný boj proti neadekvátnym postupom polície, nemá jej slovenská obdoba z protiextrémistického oddelenia NAKA žiadne problémy s terorizovaním ľudí v ich domovoch s krytím a podporou židovských náboženských obcí a kruhov okolo finančnej skupiny ESET.

Ak vás článok obohatil o ďalší uhol pohľadu, podporte ľubovoľnou čiastkou slobodu slova. Ďakujeme.

CHCEM PODPORIŤ

 

ZDIEĽAJTE ČLÁNOK

Pridaj komentár