Ísť či neisť na referendum
Ako sa postavíme k referendu, je na každom z nás. Každý by mal mať právo vyjadriť svoj názor. Namiesto diskusie o tom, ako hlasovať, sa skôr vedie kampaň o to, či sa referenda vôbec zúčastniť. Denník Sme dáva dlhodobo priestor najmä tým verejne … Čítať ďalej







